Przejdź do treści

100ML EDP

FIDDAH BY KAJAL

Kompozycja z kolekcji o tej samej nazwie, jest ciepły i zmysłowy. Zapach ten jest mocno wyczuwalny na skórze – seksowny, wręcz erotyczny, z przydymionym skórzanym akcentem. Fiddah został wydany w 2017 roku a jego twórcą jest Christian Carbonnel.

995.00 zł

(9,95 pln / 1ml)

FIDDAH BY KAJAL

KATEGORIA: męski

Fiddah, od którego nazwę wzięła cała zdobiona srebrem kolekcja zapachów, to absolutna gratka dla fanów słodyczy w męskim wydaniu. Słodyczy przydymionej, tytoniowej, kojarzącej się z tajemniczą atmosferą nocnego klubu gdzie w powietrzu mieszają się aromaty gatunkowych trunków, cygar i perfum stałych bywalców. Owoce, kwiaty i szczypta słodkiego anyżu doskonale wprowadzają główny temat tej kompozycji – duet tytoniu i skóry. Ten pierwszy jest owocowo-słodki, ta druga – miękka jak zamsz. Baza zapachu jest wybitnie słodka. Tworzą ją rumowe akordy bobu tonka, ciemna wanilia, bursztynowa ambra i zmysłowe piżmo. Fiddah to kompozycja szalenie sensualna, magnetyzująca. Idealny partner randki lub wieczornego wypadu do klubu. Słodycz Fiddah nie jest jednak banalna czy deserowa. Czujemy tu zdecydowanie męski sznyt. Ale jak mogłoby być inaczej gdy w grę wchodzą aromatyczne liście tytoniu i rasowa skóra. Ten zapach pokochają też kobiety – na mężczyźnie, a wcale niewykluczone, że i na sobie.

NUTY GŁOWY:

Owoce, Anyż, Kwiaty, Bergamotka

NUTY SERCA:

Tytoń, Skóra

NUTY BAZY:

Fasolka Tonka, Wanilia, Bursztyn, Piżmo

FIDDAH COLLECTION

Fiddah Collection to pięć wyjątkowych zapachów, będących ucieleśnieniem różnych nastrojów, emocji i osobowości. Są to kompozycje o niezwykłej mocy i bardziej orientalnym charakterze. Kierowane szczególnie do męskiego grona wielbicieli perfum. Klasa sama w sobie.

FIDDAH-COLLECTION

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER