Przejdź do treści

FIDDAH COLLECTION

Fiddah Collection to pięć wyjątkowych zapachów, będących ucieleśnieniem różnych nastrojów, emocji i osobowości. Są to kompozycje o niezwykłej mocy i bardziej orientalnym charakterze. Kierowane szczególnie do męskiego grona wielbicieli perfum. Klasa sama w sobie.

100ML EDP

SAREEF BY KAJAL

Sareef został wydany w 2017 roku. Twórcą tego zapachu jest Christian Carbonnel.  Sareef to zapach charyzmatyczny, pełen życia, energiczny. Mężczyzna, który go nosi jest przyjazny, uprzejmy i lubiany. Sareef wypełnia przestrzeń dobrą energią i uśmiechem. Przyjaciel każdego.

20 zł – 995.00 zł

(9,95 pln / 1ml)

SAREEF BY KAJAL

KATEGORIA: męski

Sareef jest zdecydowanie najświeższym i najbardziej energetyzującym zapachem w kolekcji Fiddah. Jest jak haust chłodnego nadmorskiego powietrza wypełnionego aromatami nabrzeżnej roślinności . Taki jest jego początek – świeżo-aromatyczny. Bergamotka, cytryna i chłodny jałowiec działają jak zmrożony, wytrawny drink. W sercu zapachu odkrywamy więcej aromatów, w tym euganol, ciekawą organiczną molekułę zapachową występującą m.in. w ziołach i w olejku piniowym. Zielono-ziołowe akordy umocnione są drewnem cedrowym, kaszmeranem i skórą. W głębi doświadczamy jeszcze więcej drzewnych klimatów skomponowanych z wetywerii, paczuli i oudu zmiękczonych nieco duetem ambry i wanilii. Sareef nastraja energetycznie, doskonale sprawdza się na świeżym powietrzu, stymuluje i roztacza optymistyczną, przyjazną aurę. To wybitnie letnia nuta podbita rasowymi męskimi akordami – drewnem i skórą. Zapach, który powinien znaleźć się na półce osoby, która chłodne, wytrawne nuty przedkłada nad słodycz.

100ML EDP

SAWLAJ BY KAJAL

Sawlaj to zapach dla pewnej siebie osoby. Asertywny i jednocześnie atrakcyjny. Jest dokładnym obrazem mocnego charakteru i autorytetu. Sawlaj to zapach odważny i wywierający wrażenie. Osobę, która go nosi można opisać słowami: The Big Boss.

20 zł – 995.00 zł

(9,95 pln / 1ml)

SAWLAJ BY KAJAL

KATEGORIA: męski

Sawlaj w mistrzowski sposób łączy trzy klucze do sukcesu w męskich perfumach: ciepło przypraw, szorstkość skóry i waniliową słodycz. Współistnieją one w tej wyjątkowo trwałej wodzie perfumowanej w idealnej harmonii. Śródziemnomorska żywica labdanum umieszczona w nutach głowy z cytrusowym duetem bergamotki i cytryny zapowiada, że to nie będzie kolejny zwykły zapach na co dzień. Jego odświętny charakter pogłębiają akordy serca – wspomniana skóra, paczula i skontrastowane z nimi kwiaty: jaśmin, róża i goździk. Gdy po kilku godzinach dotrzemy do nut głębi Sawlaja zakosztujemy zaś genialnej, miękkiej – ale niebanalnej dzięki zastosowaniu mchu dębowego i egzotycznej wetywerii – słodyczy. Wnoszą ją do kompozycji akordy waniliowe wzmocnione balsamiczną nutą żywicy benzoesowej. Całość przywodzi na myśl zapach aromat gatunkowego koniaku, do którego obok niuansów słodkich, korzennych i skórzanych przemycono lekko gorzką, apteczną nutę. Ta kompozycja sprawdzi się doskonale jako tło dla specjalnych okazji, ważnych wydarzeń i chwil, w których będziemy chcieli poczuć się jak bohaterowie pierwszego planu.

100ML EDP

WAREK BY KAJAL

Warek to zapach dla odważnego, lubiącego być zauważanym mężczyzny. Został stworzony, aby roztaczać w okół siebie hipnotyzujący i uzależniający czar. Trudno nie ulec jego urokowi.

20 zł – 995.00 zł

(9,95 pln / 1ml)

WAREK BY KAJAL

KATEGORIA: unisex/męski

Warek jest najbardziej drzewną kreacją w orientalnej kolekcji Fiddah, na którą składa się 5 zapachów unisex z dominującą rolą akordów męskich. Jego głównym bohaterem jest oud – cenna żywica agarowa pozyskiwana z egzotycznych drzew Aguillaria. Ten składnik pachnie wielowymiarowo – głównie drzewnie i dymnie, ale potrafi też popadać w klimaty apteczne, miodowe i zwierzęce. W kompozycji Warek oud wspierany jest przez cały zastęp męsko brzmiących nut. Na początek cenny szafran i lekka smużka mistycznego kadzidła. W sercu silne drewno gwajakowe, indyjska paczula i akord słodkiej ambry. I w końcu bezkompromisowa głębia kompozycji upleciona ze wspomnianej już żywicy agarowej, skóry i wanilii. Czy to wszystko co ma dla nas Warek? Absolutnie nie! Jest tu jeszcze jeden składnik, który swoją subtelną mocą oddziałuje na wszystkie pozostałe. To róża! Róża, która do kompozycji wnosi świeżość, soczystość i owocowe brzmienie. W tym zapachu nie można być niezauważonym. Przyciąga uwagę otoczenia jak magnes!

100ML EDP

ALUJAIN BY KAJAL

Alujain to absolutnie uwodzicielski zapach unisex, w kierunku męskiego. Bogaty, głęboki i bardzo przyjemny w noszeniu. Zapach radosny, tradycyjny i nowoczesny jednocześnie. Ma niesamowitą trwałość i projekcję. Skomponował go Christian Carbonnel.

20 zł – 995.00 zł

(9,95 pln / 1ml)

ALUJAIN BY KAJAL

KATEGORIA: męski

Róża w najlepszym męskim wydaniu! Twórcy arabskich pachnideł od wieków traktują tę królową kwiatów jako składnik genialnie pasujący do męskiej skóry. I trudno się z nimi nie zgodzić. Róża wnosi soczystość, tchnie świeżość, dodaje aksamitnej miękkości. W Alujain połączono ją z kremowym irysem i geranium – zielonym krzewem często używanym do pogłębienia aromatu różanego i wydobycia z niego nieco szorstkich, męskich niuansów. Drugim biegunem tej kompozycji autorstwa Christiana Carbonnela są silne nuty drzewne, tak silne i wytrawne, że ocierają się wręcz o akordy zwierzęce. W połączeniu z wspomnianą różą tworzą na etapach otwarcia i serca kombinację świeżą i szorstką i prawie całkowicie pozbawioną słodyczy. Na tę jednak doczekamy się w głębi kompozycji. Nie będzie to słodycz ulepna, a raczej kontrapunkt dla wcześniejszej cierpkości i atrakcyjna kontynuacja tematu kwiatowego. Wyborna woda dla osoby dynamicznej, odważnej, a jednocześnie gustującej w brzmieniach głębokich i bezkompromisowo drzewnych.

100ML EDP

FIDDAH BY KAJAL

Kompozycja z kolekcji o tej samej nazwie, jest ciepły i zmysłowy. Zapach ten jest mocno wyczuwalny na skórze – seksowny, wręcz erotyczny, z przydymionym skórzanym akcentem. Fiddah został wydany w 2017 roku a jego twórcą jest Christian Carbonnel.

995.00 zł

(9,95 pln / 1ml)

FIDDAH BY KAJAL

KATEGORIA: męski

Fiddah, od którego nazwę wzięła cała zdobiona srebrem kolekcja zapachów, to absolutna gratka dla fanów słodyczy w męskim wydaniu. Słodyczy przydymionej, tytoniowej, kojarzącej się z tajemniczą atmosferą nocnego klubu gdzie w powietrzu mieszają się aromaty gatunkowych trunków, cygar i perfum stałych bywalców. Owoce, kwiaty i szczypta słodkiego anyżu doskonale wprowadzają główny temat tej kompozycji – duet tytoniu i skóry. Ten pierwszy jest owocowo-słodki, ta druga – miękka jak zamsz. Baza zapachu jest wybitnie słodka. Tworzą ją rumowe akordy bobu tonka, ciemna wanilia, bursztynowa ambra i zmysłowe piżmo. Fiddah to kompozycja szalenie sensualna, magnetyzująca. Idealny partner randki lub wieczornego wypadu do klubu. Słodycz Fiddah nie jest jednak banalna czy deserowa. Czujemy tu zdecydowanie męski sznyt. Ale jak mogłoby być inaczej gdy w grę wchodzą aromatyczne liście tytoniu i rasowa skóra. Ten zapach pokochają też kobiety – na mężczyźnie, a wcale niewykluczone, że i na sobie.

CLASSIC-COLLECTION
CLASSIC-COLLECTION
FIDDAH-COLLECTION

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER