SET #2 - 7x2ML

KAJAL DISCOVERY SET #2

Discovery Set #2 to zestaw wybierany głównie przez mężczyzn oraz kobiety lubiące mocniejsze, bardziej męskie zapachy. W środku znajduje się 7 próbek perfum: 2 kompozycje z „Classic Collection” (męskie/unisex) oraz 5 kompozycji z „Fiddah Collection” (zapachy męskie). 

Próbki pakowane są w piękne pudełko z logo Kajal, fiolki z atomizerem mają pojemność po 2 ml każda (łącznie 14 ml w zestawie).

Istnieje możliwość spakowania zestawu na prezent oraz dołączenia spersonalizowanych życzeń.

149.00 zł

KAJAL DISCOVERY SET #2 zawiera

CLASSIC COLLECTION

HOMME – Pierwszy męski zapach stworzony dla marki Kajal. Powstał w wyniku współpracy perfumiarzy: Rosendo Mateu i Chrisa Carbonela. Kajal Homme to klasyk. Sportowy i elegancki zarazem. W swoim klasycznym, męskim charakterze jest też wyrafinowany, bogaty i niezwykle zmysłowy. Rodzina zapachowa: drzewno-aromatyczna.

HOMME II – Najnowszy zapach w kolekcji, stworzony w 2021 roku przez perfumiarzy: Rosendo Matue i Chrisa Carbonnela. Homme II, podobnie jak jego poprzednik Kajal Homme to zdecydowanie męski, pełen klasy i elegancji zapach. Homme II to kompozycja niezwykle charyzmatyczna, która dopełni wdzięk, styl i wyjątkowość mężczyzny. Rodzina zapachowa: aromatyczna.

FIDDAH COLLECTION

SAREEF – zapach dla osoby energicznej, przyjaznej i pozytywnie nastawionej do świata. Mężczyzna, który go nosi jest charyzmatyczny, energiczny i pełen życia. Kompozycja wypełnia przestrzeń dobrą energią i uśmiechem. Rodzina zapachowa: drzewno-aromatyczna.

SAWLAJ – odważna kompozycja dla pewnej siebie osoby. Sawlaj wywiera ogromne wrażenie. Jest odzwierciedleniem mocnego charakteru i asertywności. Zdecydowanie najmocniejszy ze wszystkich zapachów z kolekcji. Rodzina zapachowa: skórzana.

WAREK – piękny zapach, roztaczający wokół siebie niezwykły, niemal hipnotyzujący i uzależniający czar. Należy do kompozycji mocnych i zdecydowanych. Trudno nie ulec jego urokowi. Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna.

ALUJAIN – absolutnie uwodzicielski, bogaty i przyjemny. Głównym bohaterem jest tutaj róża w bardzo męskim i ciekawym wydaniu. Niezwykle radosny, nowoczesny i na pewno wyjątkowy. Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna.

FIDDAH – ciepły, zmysłowy, z przydymionym, skórzanym akcentem. Fiddah jest kompozycją zdecydowaną i mocno wyczuwalną na skórze. Dla pewnych siebie, lubiących koncentrować na sobie uwagę mężczyzn. Rodzina zapachowa: skórzana.

Wiecęj informacji na temat każdego z zapachów znajduje się w zakładce „Collection”.

 

DISCOVERY SET

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie znają marki Kajal Perfumes Paris a chcieliby zapoznać się z Naszymi kompozycjami stworzyliśmy Discovery Sets, które podzieliliśmy na kilka kategorii: damskie/unisex, męskie/unisex oraz bestsellery marki. Zapachy unisex to takie, które często wybierane są zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, dlatego nie są sklasyfikowane jako damskie lub męskie.