100ML EDP

CLASSIC BY KAJAL

Orientalno – kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Kajal Eau de Parfum został wydany w 2014 roku, pojawił się jako pierwszy w kolekcji marki i tym samym stanowi jej „Signature Scent”. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Carbonnel.

20 zł – 845.00 zł

KAJAL BY KAJAL

KATEGORIA: damski/unisex

Kajal to pierwszy zapach Kajal Perfumes będący tym samym swoistym signature scent marki. Inspiracją dla niego jest piękno kobiecego spojrzenia – magicznego, a zarazem dyskretnego. Ta woda perfumowana skomponowana przez Christiana Carbonnela łączy w sobie kwiatową elegancję i tajemnicę orientu. Zanim jednak zakosztujemy tego wykwintnego połączenia, nasze nozdrza połechce cytrusowe trio cytryny Amalfi, mandarynki i kalabryjskiej bergamotki. To jednak aksamitna róża i pudrowy irys są prawdziwymi bohaterami tej opowieści. Odpowiadają one za wyrafinowany, kwiatowy rdzeń kompozycji. Ten zapach nie krzyczy, jego siła tkwi w stonowanym szyku, któremu głębi dodają rumowe nuty fasoli tonka, słodki duet ambry i wanilii, relaksujące brzmienia sandałowca i ultra-kobiece piżmo. Jedno spojrzenie i wszystko jest jasne: Kajal to synonim elegancji! Nie potrzeba wielu słów.

NUTY GŁOWY:

Kalabryjska Bergamotka, Mandarynka, Cytryna Amalfi

NUTY SERCA:

Czerwona Róża Turecka, Irys

NUTY BAZY:

Piżmo, Bób Tonka, Bursztyn, Madagaskarska Wanilia, Drzewo Sandałowe

CLASSIC COLLECTION

Kolekcja kolekci się z pięciu bestsellerów. Stworzyli je najbardziej cenni, światowi perfumiarze: Christian Carbonnell, Rosendo Mateu i Mark Buxton. Kompozycje z Classic Collection są bardzo nowoczesne. Flakony, coś, co bardziej orientalny charakter, same zapachy są bardziej europejskie. Często wybierane na prezent, Nasze TOP 5.