Przejdź do treści

100ML EDP

WAREK BY KAJAL

Warek to zapach dla odważnego, lubiącego być zauważanym mężczyzny. Został stworzony, aby roztaczać wokół siebie hipnotyzujący i uzależniający czar. Trudno nie ulec jego urokowi.

20 zł – 995.00 zł

(9,95 pln / 1ml)

WAREK BY KAJAL

KATEGORIA: męski

Warek jest najbardziej drzewną kreacją w orientalnej kolekcji Fiddah, na którą składa się 5 zapachu unisex z dominującą rolą akordów męskich. Jego głównym bohaterem jest oud – cenna żywica agarowa pozyskiwana z egzotycznych drzew Aguillaria. Ten składnik pachnie wielowymiarowo – głównie drzewnie i dymnie, ale potrafi też popadać w klimaty apteczne, miodowe i zwierzęce. W kompozycji Warek oud wspierany jest przez cały zastęp męsko brzmiących nut. Na początek cenny szafran i lekka smużka mistycznego kadzidła. W sercu silne drewno gwajakowe, indyjska paczula i akord słodkiej ambry. I w końcu bezkompromisowa głębia kompozycji upleciona ze wspomnianej już żywicy agarowej, skóry i wanilii. Czy to wszystko co ma dla nas Warek? Absolutnie nie! Jest tu jeszcze jeden składnik, który swoją subtelną mocą oddziałuje na wszystkie pozostałe. To róża! Róża, która do kompozycji wnosi świeżość, soczystość i owocowe brzmienie. W tym zapachu nie można być niezauważonym. Przyciąga uwagę otoczenia jak magnes!

NUTY GŁOWY:

Szafran, Kadzidło

NUTY SERCA:

Róża, Paczula, Drzewo Gwajakowe, Bursztyn

NUTY BAZY:

Agar (Oud), Skóra, Wanilia

FIDDAH COLLECTION

Fiddah Collection to pięć wyjątkowych zapachów, będących ucieleśnieniem różnych nastrojów, emocji i osobowości. Są to kompozycje o niezwykłej mocy i bardziej orientalnym charakterze. Kierowane szczególnie do męskiego grona wielbicieli perfum. Klasa sama w sobie.

FIDDAH-COLLECTION

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER