SET #1 - 7x2ML

KAJAL DISCOVERY SET #1

Discovery Set #1 to najczęściej wybierany przez klientów zestaw. W środku znajduje się 7 próbek perfum: 3 kompozycje z „Classic Collection” (damskie/unisex) oraz 4 kompozycje z „Warde Collection” (zapachy damskie).

Próbki pakowane są w piękne pudełko z logo Kajal, szklane fiolki z atomizerem mają pojemność po 2 ml każda (łącznie 14 ml w zestawie).

Istnieje możliwość spakowania zestawu na prezent oraz dołączenia spersonalizowanych życzeń.

149.00 zł

KAJAL DISCOVERY SET #1 zawiera:

CLASSIC COLLECTION

KAJAL CLASSIC – Pierwszy zapach, który powstał dla marki Kajal, stanowi zarazem jej „Signature Scent”. Zawiera jedne z najbardziej lubianych nut zapachowych: różę, irys i drzewo sandałowe, które sprawiają, że kompozycja jest nieoczywista, a zarazem klasyczna. Zapach niezwykle przyjemny, pasujący na każdą okazję. Jego twórcą jest Chris Carbonnel, jeden z najbardziej cenionych perfumiarzy. Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa.

DAHAB – Odkąd tylko pojawił się w kolekcji, stał się absolutnym bestsellerem i zostaje nim do dziś. Magiczny, hipnotyzujący i czarujący, w języku arabskim „Dahab” oznacza złoto. Jest to zapach ponadczasowy, do którego zawsze chętnie się wraca. Stworzony przez niesamowicie utalentowany duet: Chrisa Carbonnela i Rosendo Mateu. Najczęściej wybierany zapach, uwielbiany przez kobiety. Rodzina zapachowa: owocowo-orientalna.

LAMAR – Najnowsza kompozycja marki, powstał w 2020 roku. Owocowy, świeży, świdrujący i bogaty. Lamar zbiera rewelacyjne opinie na całym świecie, trafił do czołówki najlepiej sprzedających się zapachów niszowych w Europie. Zdecydowanie zasługuje na miano bestsellera, na podium zaraz obok Dahab. Stworzony przez znakomitego Marka Buxtona. Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa.

WARDE COLLECTION

JOORIE – Najbardziej zmysłowy i kobiecy zapach z całej kolekcji. Niezwykłe połączenie róży, miodu i głębokich akordów. Idealnie wyważony, nieprzesłodzony, lekko pikantny. Kompozycja od której nie sposób się oderwać. O Joorie można śmiało powiedzieć, że przyciąga i uzależnia. Powstał z myślą o kobietach, które lubią okazywać swój czar i zmysłowość. Absolutny must-have fanów zapachów z różą. Rodzina zapachowa: kwiatowo-orientalna.

JIHAN – W języku arabskim oznacza młodość i radość. Główną rolę grają tutaj szafran i róża. Fioletowy kolor butelki symbolizuje kwiat krokusa (z niego pozyskiwany jest szafran), który w tym kolorze występuje najrzadziej i jest najbardziej ceniony. Przyprawiony goździkami, osłodzony wanilią. Kompozycja pięknie rozwijająca się na skórze, z czasem zmieniająca swój charakter. Zapach kwiatowy w objęciach orientu. Rodzina zapachowa: drzewno-przyprawowa.

WARDE – Odzwierciedlenie dobrobytu i dostatku. Kompozycja dojrzała i bogata. Jest połączeniem niezwykle ciekawych, orientalnych nut. Warde w języku arabskim jest kwiatem symbolizującym hojność. Zapach z klasą, można opisać go jako poważny, niemniej jednak czarujący. Rodzina zapachowa:
orientalno-kwiatowa.

YASMINA – Najmocniejszy, najbardziej zdecydowany z damskich zapachów Kajal. Mimo, iż kwiat jaśminu postrzegany jest jako delikatny, jego sekretem jest olbrzymia moc i projekcja. Kompozycja prócz jaśminu zawiera między innymi skórę, whiskey i irys. Niesamowity zapach dla kobiet pewnych siebie, które lubią być zauważane. Rodzina zapachowa: kwiatowo-skórzana.

Wiecęj informacji na temat każdego z zapachów znajduje się w zakładce „Collection”.

Jesteśmy na etapie wprowadzania Discovery Sets w nowej szacie graficznej. Zestawy wysyłane są zgodnie z dostępnością (zawartość zostaje taka sama, fiolki mogą różnić się nadrukiem).

DISCOVERY SET

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie znają marki Kajal Perfumes Paris a chcieliby zapoznać się z Naszymi kompozycjami stworzyliśmy Discovery Sets, które podzieliliśmy na kilka kategorii: damskie/unisex, męskie/unisex oraz bestsellery marki. Zapachy unisex to takie, które często wybierane są zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, dlatego nie są sklasyfikowane jako damskie lub męskie.