Przejdź do treści

100ML EDP

ALUJAIN BY KAJAL

Alujain to absolutnie uwodzicielski zapach unisex, w kierunku męskiego. Bogaty, głęboki i bardzo przyjemny w noszeniu. Zapach radosny, tradycyjny i nowoczesny jednocześnie. Ma niesamowitą trwałość i projekcję. Skomponował go Christian Carbonnel.

20 zł – 995.00 zł

(9,95 pln / 1ml)

ALUJAIN BY KAJAL

KATEGORIA: męski

Róża w najlepszym męskim wydaniu! Twórcy arabskich pachnideł od wieków traktują tę królową kwiatów jako składnik genialnie pasujący do męskiej skóry. I trudno się z nimi nie zgodzić. Róża wnosi soczystość, tchnie świeżość, dodaje aksamitnej miękkości. W Alujain połączono ją z kremowym irysem i geranium – zielonym krzewem często używanym do pogłębienia aromatu różanego i wydobycia z niego nieco szorstkich, męskich niuansów. Drugim biegunem tej kompozycji autorstwa Christiana Carbonnela są silne nuty drzewne, tak silne i wytrawne, że ocierają się wręcz o akordy zwierzęce. W połączeniu ze wspomnianą różą tworzą na etapach otwarcia i serca kombinację świeżą i szorstką i prawie całkowicie pozbawioną słodyczy. Na tę jednak doczekamy się w głębi kompozycji. Nie będzie to słodycz ulepna, a raczej kontrapunkt dla wcześniejszej cierpkości i atrakcyjna kontynuacja tematu kwiatowego. Wyborna woda dla osoby dynamicznej, odważnej, a jednocześnie gustującej w brzmieniach głębokich i bezkompromisowo drzewnych.

NUTY GŁOWY:

Róża

NUTY SERCA:

Geranium, Irys

NUTY BAZY:

Piżmo, Słodkie Nuty, Drzewne Nuty, Ambra

FIDDAH COLLECTION

Fiddah Collection to pięć wyjątkowych zapachów, będących ucieleśnieniem różnych nastrojów, emocji i osobowości. Są to kompozycje o niezwykłej mocy i bardziej orientalnym charakterze. Kierowane szczególnie do męskiego grona wielbicieli perfum. Klasa sama w sobie.

FIDDAH-COLLECTION

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER