Przejdź do treści

SET 3x2mL

Kajal Classic Man Set

Specjalnie dla wielbicieli męskich zapachów przygotowaliśmy zestaw, który zawiera 3 najbardziej ponadczsowe kompozycje (Homme, Homme II, Faris) w fiolkach z atomizerem o pojemności 2 ml każdy. Taki zestaw można zabrać na wyjazd lub mieć zawsze pod ręką w torebce lub w aucie.

59.00 zł

(9,83pln / 1ml)

Kajal Bestseller Man zawiera:

HOMME – To pierwszy męski zapach stworzony w 2015 roku. Powstał w wyniku współpracy perfumiarzy: Rosendo Mateu i Chrisa Carbonela. Kajal Homme to klasyk. Sportowy i elegancki zarazem.  W swoim klasycznym, męskim charakterze jest też wyrafinowany, bogaty i niezwykle zmysłowy.

HOMME II – Skomponowany w 2021 roku przez perfumiarzy Rosendo Matue i Christiana Carbonell HOMME II, podobnie jak jego poprzednik Kajal Homme, to zdecydowanie męskI, pełen klasy i elegancji zapach. Homme II to kompozycja niezwykle charyzmatyczna, która dopełni wdzięk, styl i wyjątkowość mężczyzny.

FARIS – Stworzony z wielką precyzją przez duet znakomitych perfumiarzy Ursa Castelletti i Davida Chieze, Faris to niezwykle wyszukany zapach, który powstał specjalnie dla marki Kajal. Jest kwintesencją niewymuszonej elegancji oraz niekwestionowanym bestsellerem odkąd tylko pojawił się w kolekcji.

DISCOVERY SET

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie znają marki Kajal Perfumes Paris a chcieliby zapoznać się z Naszymi kompozycjami stworzyliśmy Discovery Sets, które podzieliliśmy na kilka kategorii: damskie/unisex, męskie/unisex oraz bestsellery marki. Zapachy unisex to takie, które często wybierane są zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, dlatego nie są sklasyfikowane jako damskie lub męskie.

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER