SET 3x2ml NEW

Kajal Bestseller Man

Specjalnie dla wielbicieli męskich zapachów przygotowaliśmy BESTSELLER MAN SET !

Zestaw zawiera 3 bestsellerowe kompozycje (Homme, Homme II, Sareef) w fiolkach z atomizerem o pojemności 2 ml każdy. Taki zestaw można zabrać na wyjazd lub mieć zawsze pod ręką w torebce lub w aucie.

49.00 zł

Kajal Bestseller Man zawiera:

HOME – To pierwszy męski zapach stworzony w 2015 roku. Powstał w wyniku współpracy perfumiarzy: Rosendo Mateu i Chrisa Carbonela. Kajal Homme to klasyk. Sportowy i elegancki zarazem.  W swoim klasycznym, męskim charakterze jest też wyrafinowany, bogaty i niezwykle zmysłowy.

HOME II – To najnowszy zapach marki Kajal, stworzony w 2021 roku przez perfumiarzy: Rosendo Matue i Christian Carbonell. Homme II, podobnie jak jego poprzednik Kajal Homme, to zdecydowanie męski, pełen klasy i elegancji zapach. Homme II to kompozycja niezwykle charyzmatyczna, która dopełni wdzięk, styl i wyjątkowość mężczyzny. 

SAREEF – Sareef został wydany w 2017 roku. Twórcą tego zapachu jest Chris Carbonnel.  Sareef to zapach charyzmatyczny, pełen życia, energiczny. Mężczyzna, który go nosi jest przyjazny, uprzejmy i lubiany. Sareef, tak jak osoba, która go nosi, wypełnia przestrzeń dobrą energią i uśmiechem. Przyjaciel każdego.

DISCOVERY SET

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie znają marki Kajal Perfumes Paris a chcieliby zapoznać się z Naszymi kompozycjami stworzyliśmy Discovery Sets, które podzieliliśmy na kilka kategorii: damskie/unisex, męskie/unisex oraz bestsellery marki. Zapachy unisex to takie, które często wybierane są zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, dlatego nie są sklasyfikowane jako damskie lub męskie.