Przejdź do treści

100ML EDP

SAREEF BY KAJAL

Sareef został wydany w 2017 roku. Twórcą tego zapachu jest Christian Carbonnel.  Sareef to zapach charyzmatyczny, pełen życia, energiczny. Mężczyzna, który go nosi jest przyjazny, uprzejmy i lubiany. Sareef wypełnia przestrzeń dobrą energią i uśmiechem. Przyjaciel każdego.

20 zł – 995.00 zł

(9,95 pln / 1ml)

SAREEF BY KAJAL

KATEGORIA: męskie

Sareef jest zdecydowanie najświeższym i najbardziej energetyzującym zapachem w kolekcji Fiddah. Jest jak haust chłodnego nadmorskiego powietrza wypełnionego aromatami nabrzeżnej roślinności . Taki jest jego początek – świeżo-aromatyczny. Bergamotka, cytryna i chłodny jałowiec działają jak zmrożony, wytrawny drink. W sercu zapachu odkrywamy więcej aromatów, w tym euganol, ciekawą organiczną molekułę zapachową występującą m.in. w ziołach i w olejku piniowym. Zielono-ziołowe akordy umocnione są drewnem cedrowym, kaszmeranem i skórą. W głębi doświadczamy jeszcze więcej drzewnych klimatów skomponowanych z wetywerii, paczuli i oudu zmiękczonych nieco duetem ambry i wanilii. Sareef nastraja energetycznie, doskonale sprawdza się na świeżym powietrzu, stymuluje i roztacza optymistyczną, przyjazną aurę. To wybitnie letnia nuta podbita rasowymi męskimi akordami – drewnem i skórą. Zapach, który powinien znaleźć się na półce osoby, która chłodne, wytrawne nuty przedkłada nad słodycz.

NUTY GŁOWY:

Bergamotka, Cytryna, Jałowiec

NUTY SERCA:

Drewno Cedrowe, Estragol, Gałka Muszkatołowa, Cashmeran, Skóra

NUTY BAZY:

Paczula, Wetyweria, Ambra, Wanilia, Oud

FIDDAH COLLECTION

Fiddah Collection to pięć wyjątkowych zapachów, będących ucieleśnieniem różnych nastrojów, emocji i osobowości. Są to kompozycje o niezwykłej mocy i bardziej orientalnym charakterze. Kierowane szczególnie do męskiego grona wielbicieli perfum. Klasa sama w sobie.

FIDDAH-COLLECTION

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER