Przejdź do treści

100ML EDP

YASMINA BY KAJAL

Yasmina marki Kajal to skórzano-kwiatowe perfumy dla kobiet. Został stworzony w 2018 roku przez Velerie Garnuch-Mentzel. Kwiat jaśminu trzymany w dłoni może być postrzegany jako delikatny, miękki i kruchy ale wewnętrznym sekretem tego kwiatu jest jego zapach, który symbolizuje siłę, projekcję i moc. 

20 zł – 995.00 zł

(9,95 pln / 1ml)

YASMINA BY KAJAL

KATEGORIA: damski

Ta woda perfumowana tylko z pozoru emanuje niewinną bielą opakowania. Tak naprawdę zbudowana jest na niesamowicie odważnym kontraście. Biel symbolizuje kwiatową fasetę kompozycji, a jest nią – jak sama nazwa wskazuje – bujny jaśmin. Szybko jednak odkrywamy drugą twarz Yasminy – rasową, zwierzęcą skórę. Prawdziwie odważne i oryginalne zestawienie! W nutach głowy grają też dwie przyprawy – kardamon i szafran – ten ostatni stworzony wręcz do upiększania akordów skórzanych. Obok jaśminu, który wśród kwiatów gra tu zdecydowanie pierwsze skrzypce, w serce kompozycji wpleciono słoneczne ylang ylang, aksamitnego irysa i – uwaga! – szklaneczkę gatunkowej whiskey. Czy ktoś jeszcze wątpi, że ten zapach ma szansę podbić nie tylko damskie serca? Za głębie odpowiada bezbłędne trio wanilii, paczuli i fasoli tonka. Yasmina nie jest słodka i tylko w pierwszym kontakcie miło pachnie białym kwieciem. Tak naprawdę to odważna i mocna kompozycja skórzana. Rarytas dla wielbicieli tego składnika.

NUTY GŁOWY:

Kardamon, Szafran, Róża

NUTY SERCA:

Ylang-Ylang, Jaśmin, Skóra, Irys

NUTY BAZY:

Wanilia, Paczula

WARDE COLLECTION

Warde Collection to niesamowicie elegancka kolekcja, powstała jako hołd w stronę kobiet. Inspirowana jest światem roślin, które nadają codzienności inny wymiar. Czy to będzie róża, krokus, jaśmin czy magnolia, to właśnie kwiaty sprawiają, że wszystko, co Nas otacza staje się piękniejsze. Zawarte w perfumach zyskują jeszcze więcej głębi i charakteru.

FIDDAH-COLLECTION

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER