Przejdź do treści

Discovery Set

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie znają marki Kajal Perfumes Paris a chcieliby zapoznać się z Naszymi kompozycjami stworzyliśmy Discovery Sets, które podzieliliśmy na kilka kategorii: damskie/unisex, męskie/unisex oraz bestsellery marki. Zapachy unisex to takie, które często wybierane są zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, dlatego nie są sklasyfikowane jako damskie lub męskie.

Travel Set 3 x 2ml

Kajal Almaz Set

Zestaw zawiera 3 unikatowe kompozycje: Lamar, Dahab oraz Almaz. Próbki wysyłane są w szklanych fiolkach z atomizerem o pojemności 2ml każdy. Taki zestaw możecie zabrać na wyjazd lub wrzucić do torebki.

Próbki pakowane są w woreczek, szklane fiolki z atomizerem mają pojemność po 2 ml każda (łącznie 6 ml w zestawie).

59.00 zł

(9,83 pln / 1ml)

Kajal Almaz Set zawiera:

ALMAZ – Almaz to arabska nazwa diamentów. Są one znane nie tylko ze swojego wysublimowanego piękna, ale także ze ponadczasowości, ponieważ potrafią wytrzymać miliony lat ogromnej presji formowania. Kompozycja Almaz stworzona została przez perfumiarkę Ranię Jouaneh, tworzącą wyjątkowo mocne i zmysłowe kreacje perfumeryjne. Almaz otwiera się urzekającym owocowym połączeniem bergamotki i czarnej porzeczki oraz zachwycającej mieszanki świeżej słodyczy z pikantną krawędzią. Nutami serca jest elegancka mieszanka malin, nut kwiatowych i heliotropu. W bazie zapachu znajduje się pyszne połączenie piżma, nut drzewnych, wanilii, bursztynu i brązowego cukru.

LAMAR – Orientalno-kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zapach został wydany w 2020 roku. Twórcą tej kompozycji jest Mark Buxton. Złoty Lamar wielokrotnie gościł na łamach najlepszych magazynów o modzie i urodzie w całej Europie, m.in. Vogue Italia. Okrzyknięty jednym z najlepiej sprzedających się zapachów niszowych ostatnich lat.

DAHAB – Odkąd tylko pojawił się w kolekcji, stał się absolutnym bestsellerem i zostaje nim do dziś. Magiczny, hipnotyzujący i czarujący, w języku arabskim „Dahab” oznacza złoto. Jest to zapach ponadczasowy, do którego zawsze chętnie się wraca. Stworzony przez niesamowicie utalentowany duet: Chrisa Carbonnela i Rosendo Mateu. Najczęściej wybierany zapach, uwielbiany przez kobiety. Rodzina zapachowa: owocowo-orientalna.

 

Travel Set 3 x 2ml

Kajal Bestseller Set

Zestaw składający się z naszych Bestsellerów, które można wrzucić do torebki, walizki czy samochodu. Wybraliśmy 3 najbardziej popularne kompozycje tak, aby niezależnie od okazji mieć przy sobie swój ulubiony zapach. Nie zawsze możemy zabrać w podróż cały flakon perfum, dlatego w tym zestawie przygotowaliśmy większe próbki o pojemności po 2 ml każda. Można je zabrać ze sobą w każdą podróż jako Travel Set.

Próbki pakowane są w woreczek, szklane fiolki z atomizerem mają pojemność po 2 ml każda (łącznie 6 ml w zestawie). 

59.00 zł

(9,83 pln / 1ml)

Kajal Bestseller Set zawiera:

MASA –  ucieleśnia nieskazitelną świetlistość diamentu poprzez wyjątkowe połączenie nut słodkich, ziołowej świeżości i balsamicznych brzmień. Zapach otwiera koktajlowa, upojna mirabelka przełamana kwaśną bergamotką oraz korzennym imbirem. Czarujące serce woni lśni kwiatowym olejkiem petigrainu zanurzonym w krystalicznych akordach wodnych, które mienią się niczym biżuteria w blasku słońca. Ekskluzywny bukiet Masy zadowoli nawet najbardziej wymagający gust.

DAHAB – odkąd tylko pojawił się w kolekcji, stał się absolutnym bestsellerem i zostaje nim do dziś. Magiczny, hipnotyzujący i czarujący, w języku arabskim „Dahab” oznacza złoto. Jest to zapach ponadczasowy, do którego zawsze chętnie się wraca. Stworzony przez niesamowicie utalentowany duet: Chrisa Carbonnell i Rosendo Mateu. Najczęściej wybierany zapach, uwielbiany przez kobiety. Rodzina zapachowa: owocowo-orientalna.

LAMAR – orientalno-kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zapach został wydany w 2020 roku. Twórcą tej kompozycji jest Mark Buxton. Złoty Lamar wielokrotnie gościł na łamach najlepszych magazynów o modzie i urodzie w całej Europie, m.in. Vogue Italia. Okrzyknięty jednym z najlepiej sprzedających się zapachów niszowych ostatnich lat. 

SET 3x2ml

Kajal Classic Man Set

Specjalnie dla wielbicieli męskich zapachów przygotowaliśmy zestaw, który zawiera 3 najbardziej ponadczsowe kompozycje (Homme, Homme II, Faris) w fiolkach z atomizerem o pojemności 2 ml każdy. Taki zestaw można zabrać na wyjazd lub mieć zawsze pod ręką w torebce lub w aucie.

59.00 zł

(9,83 pln / 1ml)

Kajal Classic Man Set zawiera:

HOMME – To pierwszy męski zapach stworzony w 2015 roku. Powstał w wyniku współpracy perfumiarzy: Rosendo Mateu i Chrisa Carbonela. Kajal Homme to klasyk. Sportowy i elegancki zarazem.  W swoim klasycznym, męskim charakterze jest też wyrafinowany, bogaty i niezwykle zmysłowy.

HOMME II – Skomponowany w 2021 roku przez perfumiarzy Rosendo Matue i Christiana Carbonell HOMME II, podobnie jak jego poprzednik Kajal Homme, to zdecydowanie męskI, pełen klasy i elegancji zapach. Homme II to kompozycja niezwykle charyzmatyczna, która dopełni wdzięk, styl i wyjątkowość mężczyzny.

FARIS – Stworzony z wielką precyzją przez duet znakomitych perfumiarzy Ursa Castelletti i Davida Chieze, Faris to niezwykle wyszukany zapach, który powstał specjalnie dla marki Kajal. Jest kwintesencją niewymuszonej elegancji oraz niekwestionowanym bestsellerem odkąd tylko pojawił się w kolekcji.

SET #1 - 7x2ML

Kajal Discovery Set #1

Discovery Set #1 to najczęściej wybierany przez klientów zestaw. W środku znajduje się 8 próbek perfum: 5 kompozycji z „Classic Collection” (damskie/unisex) oraz 3 kompozycje z „Warde Collection” (zapachy damskie).

Próbki pakowane są w piękne pudełko z logo Kajal, szklane fiolki z atomizerem mają pojemność po 2 ml każda (łącznie 16 ml w zestawie).

169.00 zł

(10,56 pln / 1ml)

Kajal Discovery Set #1 zawiera:

CLASSIC COLLECTION

KAJAL CLASSIC – Pierwszy zapach, który powstał dla marki Kajal, stanowi zarazem jej „Signature Scent”. Zawiera jedne z najbardziej lubianych nut zapachowych: różę, irys i drzewo sandałowe, które sprawiają, że kompozycja jest nieoczywista, a zarazem klasyczna. Zapach niezwykle przyjemny, pasujący na każdą okazję. Jego twórcą jest Chris Carbonnel, jeden z najbardziej cenionych perfumiarzy. Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa.

DAHAB – Odkąd tylko pojawił się w kolekcji, stał się absolutnym bestsellerem i zostaje nim do dziś. Magiczny, hipnotyzujący i czarujący, w języku arabskim „Dahab” oznacza złoto. Jest to zapach ponadczasowy, do którego zawsze chętnie się wraca. Stworzony przez niesamowicie utalentowany duet: Chris Carbonnel i Rosendo Mateu. Najczęściej wybierany zapach, uwielbiany przez kobiety. Rodzina zapachowa: owocowo-orientalna.

LAMAR – Owocowy, świeży, świdrujący i bogaty. Lamar zbiera rewelacyjne opinie na całym świecie, trafił do czołówki najlepiej sprzedających się zapachów niszowych w Europie. Zdecydowanie zasługuje na miano bestsellera, na podium zaraz obok Dahab. Stworzony przez znakomitego Marka Buxtona. Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa.

ALMAZ – Almaz to arabska nazwa diamentów. Są one znane nie tylko ze swojego wysublimowanego piękna, ale także ze ponadczasowości, ponieważ potrafią wytrzymać miliony lat ogromnej presji formowania. Kompozycja Almaz stworzona została przez perfumiarkę Ranię Jouaneh, tworzącą wyjątkowo mocne i zmysłowe kreacje perfumeryjne. Almaz otwiera się urzekającym owocowym połączeniem bergamotki i czarnej porzeczki oraz zachwycającej mieszanki świeżej słodyczy z pikantną krawędzią. Nutami serca jest elegancka mieszanka malin, nut kwiatowych i heliotropu. W bazie zapachu znajduje się pyszne połączenie piżma, nut drzewnych, wanilii, bursztynu i brązowego cukru.

MASA – kompozycja ucieleśnia nieskazitelną świetlistość diamentu poprzez wyjątkowe połączenie nut słodkich, ziołowej świeżości i balsamicznych brzmień. Skomponowana przez niezwykle utalentowanego Marca Daniela Heimgartne. Perfumy kryją w sobie olśniewający klejnot, który daje poczucie luksusu.  Ekskluzywny bukiet Masy zadowoli nawet najbardziej wymagający gust.

 

WARDE COLLECTION

JOORIE – Najbardziej zmysłowy i kobiecy zapach z całej kolekcji. Niezwykłe połączenie róży, miodu i głębokich akordów. Idealnie wyważony, nieprzesłodzony, lekko pikantny. Kompozycja od której nie sposób się oderwać. O Joorie można śmiało powiedzieć, że przyciąga i uzależnia. Powstał z myślą o kobietach, które lubią okazywać swój czar i zmysłowość. Absolutny must-have fanów zapachów z różą. Rodzina zapachowa: kwiatowo-orientalna.

JIHAN – W języku arabskim oznacza młodość i radość. Główną rolę grają tutaj szafran i róża. Fioletowy kolor butelki symbolizuje kwiat krokusa (z niego pozyskiwany jest szafran), który w tym kolorze występuje najrzadziej i jest najbardziej ceniony. Przyprawiony goździkami, osłodzony wanilią. Kompozycja pięknie rozwijająca się na skórze, z czasem zmieniająca swój charakter. Zapach kwiatowy w objęciach orientu. Rodzina zapachowa: drzewno-przyprawowa.

WARDE – Odzwierciedlenie dobrobytu i dostatku. Kompozycja dojrzała i bogata. Jest połączeniem niezwykle ciekawych, orientalnych nut. Warde w języku arabskim jest kwiatem symbolizującym hojność. Zapach z klasą, można opisać go jako poważny, niemniej jednak czarujący. Rodzina zapachowa:
orientalno-kwiatowa.

SET #2 - 7x2ML

Kajal Discovery Set #2

Discovery Set #2 to zestaw wybierany głównie przez mężczyzn oraz kobiety lubiące mocniejsze, bardziej męskie zapachy. W środku znajduje się 8 próbek perfum: 3 kompozycje z „Classic Collection” (męskie/unisex) oraz 5 kompozycji z „Fiddah Collection” (zapachy męskie). 

Próbki pakowane są w woreczki oraz pudełko z logo Kajal, fiolki z atomizerem mają pojemność po 2 ml każda (łącznie 16 ml w zestawie).

Istnieje możliwość spakowania zestawu na prezent oraz dołączenia spersonalizowanych życzeń.

169.00 zł

(10,56 pln / 1ml)

Kajal Discovery Set #2 zawiera:

CLASSIC COLLECTION

HOMME – Pierwszy męski zapach stworzony dla marki Kajal. Powstał w wyniku współpracy perfumiarzy: Rosendo Mateu i Chrisa Carbonnela. Kajal Homme to klasyk. Sportowy i elegancki zarazem. W swoim klasycznym, męskim charakterze jest też wyrafinowany, bogaty i niezwykle zmysłowy. Rodzina zapachowa: drzewno-aromatyczna.

HOMME II – Stworzony w 2021 roku przez perfumiarzy Rosendo Matue i Christiana Carbonell HOMME II, podobnie jak jego poprzednik Kajal Homme, to zdecydowanie męskI, pełen klasy i elegancji zapach. Homme II to kompozycja niezwykle charyzmatyczna, która dopełni wdzięk, styl i wyjątkowość mężczyzny.

FARIS – Stworzony z wielką precyzją przez duet znakomitych perfumiarzy Ursa Castelletti i Davida Chieze, Faris to niezwykle wyszukany zapach, który powstał specjalnie dla marki Kajal. Jest kwintesencją niewymuszonej elegancji oraz niekwestionowanym bestsellerem odkąd tylko pojawił się w kolekcji.

FIDDAH COLLECTION

SAREEF – zapach dla osoby energicznej, przyjaznej i pozytywnie nastawionej do świata. Mężczyzna, który go nosi jest charyzmatyczny, energiczny i pełen życia. Kompozycja wypełnia przestrzeń dobrą energią i uśmiechem. Rodzina zapachowa: drzewno-aromatyczna.

SAWLAJ – odważna kompozycja dla pewnej siebie osoby. Sawlaj wywiera ogromne wrażenie. Jest odzwierciedleniem mocnego charakteru i asertywności. Zdecydowanie najmocniejszy ze wszystkich zapachów z kolekcji. Rodzina zapachowa: skórzana.

WAREK – piękny zapach, roztaczający wokół siebie niezwykły, niemal hipnotyzujący i uzależniający czar. Należy do kompozycji mocnych i zdecydowanych. Trudno nie ulec jego urokowi. Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna.

ALUJAIN – absolutnie uwodzicielski, bogaty i przyjemny. Głównym bohaterem jest tutaj róża w bardzo męskim i ciekawym wydaniu. Niezwykle radosny, nowoczesny i na pewno wyjątkowy. Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna.

FIDDAH – ciepły, zmysłowy, z przydymionym, skórzanym akcentem. Fiddah jest kompozycją zdecydowaną i mocno wyczuwalną na skórze. Dla pewnych siebie, lubiących koncentrować na sobie uwagę mężczyzn. Rodzina zapachowa: skórzana.

8 X 3ML

KAJAL TREASURE BOX GOLD WOMAN - 8 X 3ML

Treasure Box Kajal to piękny, ekskluzywny zestaw ośmiu próbek zapachów z kolekcji Classic oraz Warde. Próbki mają pojemność po 3ml każda, można je odkręcać i ponownie napełniać. Umieszczone są w ręcznie wykonanym, zdobionym metalowym pojemniku o kształcie kultowej, ośmioramiennej gwiazdy Kajal. Pudełko zostało wykonane z najlepszej jakości materiałów, można je wykorzystać również jako pojemnik na drobiazgi. Całość prezentuje się niezwykle efektownie, zamknięta w pięknym pudełku w formie szufladki.

450.00 zł

(18,75pln/1ml)

KAJAL TREASURE BOX GOLD WOMAN zawiera:

CLASSIC COLLECTION

KAJAL CLASSIC – Pierwszy zapach, który powstał dla marki Kajal, stanowi zarazem jej „Signature Scent”. Zawiera jedne z najbardziej lubianych nut zapachowych: różę, irys i drzewo sandałowe, które sprawiają, że kompozycja jest nieoczywista, a zarazem klasyczna. Zapach niezwykle przyjemny, pasujący na każdą okazję. Jego twórcą jest Chris Carbonnel, jeden z najbardziej cenionych perfumiarzy. Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa.

DAHAB – Odkąd tylko pojawił się w kolekcji, stał się absolutnym bestsellerem i zostaje nim do dziś. Magiczny, hipnotyzujący i czarujący, w języku arabskim „Dahab” oznacza złoto. Jest to zapach ponadczasowy, do którego zawsze chętnie się wraca. Stworzony przez niesamowicie utalentowany duet: Chris Carbonnel i Rosendo Mateu. Najczęściej wybierany zapach, uwielbiany przez kobiety. Rodzina zapachowa: owocowo-orientalna.

LAMAR – Owocowy, świeży, świdrujący i bogaty. Lamar zbiera rewelacyjne opinie na całym świecie, trafił do czołówki najlepiej sprzedających się zapachów niszowych w Europie. Zdecydowanie zasługuje na miano bestsellera, na podium zaraz obok Dahab. Stworzony przez znakomitego Marka Buxtona. Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa.

ALMAZ – Almaz to arabska nazwa diamentów. Są one znane nie tylko ze swojego wysublimowanego piękna, ale także ze ponadczasowości, ponieważ potrafią wytrzymać miliony lat ogromnej presji formowania. Kompozycja Almaz stworzona została przez perfumiarkę Ranię Jouaneh, tworzącą wyjątkowo mocne i zmysłowe kreacje perfumeryjne. Almaz otwiera się urzekającym owocowym połączeniem bergamotki i czarnej porzeczki oraz zachwycającej mieszanki świeżej słodyczy z pikantną krawędzią. Nutami serca jest elegancka mieszanka malin, nut kwiatowych i heliotropu. W bazie zapachu znajduje się pyszne połączenie piżma, nut drzewnych, wanilii, bursztynu i brązowego cukru.

 

WARDE COLLECTION

JOORIE – Najbardziej zmysłowy i kobiecy zapach z całej kolekcji. Niezwykłe połączenie róży, miodu i głębokich akordów. Idealnie wyważony, nieprzesłodzony, lekko pikantny. Kompozycja od której nie sposób się oderwać. O Joorie można śmiało powiedzieć, że przyciąga i uzależnia. Powstał z myślą o kobietach, które lubią okazywać swój czar i zmysłowość. Absolutny must-have fanów zapachów z różą. Rodzina zapachowa: kwiatowo-orientalna.

JIHAN – W języku arabskim oznacza młodość i radość. Główną rolę grają tutaj szafran i róża. Fioletowy kolor butelki symbolizuje kwiat krokusa (z niego pozyskiwany jest szafran), który w tym kolorze występuje najrzadziej i jest najbardziej ceniony. Przyprawiony goździkami, osłodzony wanilią. Kompozycja pięknie rozwijająca się na skórze, z czasem zmieniająca swój charakter. Zapach kwiatowy w objęciach orientu. Rodzina zapachowa: drzewno-przyprawowa.

WARDE – Odzwierciedlenie dobrobytu i dostatku. Kompozycja dojrzała i bogata. Jest połączeniem niezwykle ciekawych, orientalnych nut. Warde w języku arabskim jest kwiatem symbolizującym hojność. Zapach z klasą, można opisać go jako poważny, niemniej jednak czarujący. Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa.

YASMINA – Yasmina nie jest słodka i tylko w pierwszym kontakcie miło pachnie białym kwieciem. Tak naprawdę to odważna i mocna kompozycja skórzana. Rarytas dla wielbicieli kwiatu jaśminu. Rodzina zapachowa: kwiatowo-skórzana.

Treasure Box Kajal występuje w dwóch wersjach: złotej (damski) oraz srebrnej (męski).

8 X 3ML

KAJAL TREASURE BOX SILVER MAN

Treasure Box Kajal to piękny, ekskluzywny zestaw ośmiu próbek zapachów z kolekcji Classic oraz Fiddag. Próbki mają pojemność po 3ml każda, można je odkręcać i ponownie napełniać. Umieszczone są w ręcznie wykonanym, zdobionym metalowym pojemniku o kształcie kultowej, ośmioramiennej gwiazdy Kajal. Pudełko zostało wykonane z najlepszej jakości materiałów, można je wykorzystać również jako pojemnik na drobiazgi. Całość prezentuje się niezwykle efektownie, zamknięta w pięknym pudełku w formie szufladki.

450.00 zł

(109,5 pln / 1ml)

KAJAL TREASURE BOX SILVER MAN zawiera:

CLASSIC COLLECTION

HOMME – Pierwszy męski zapach stworzony dla marki Kajal. Powstał w wyniku współpracy perfumiarzy: Rosendo Mateu i Chrisa Carbonnela. Kajal Homme to klasyk. Sportowy i elegancki zarazem. W swoim klasycznym, męskim charakterze jest też wyrafinowany, bogaty i niezwykle zmysłowy. Rodzina zapachowa: drzewno-aromatyczna.

HOMME II – Stworzony w 2021 roku przez perfumiarzy Rosendo Matue i Christiana Carbonell HOMME II, podobnie jak jego poprzednik Kajal Homme, to zdecydowanie męskI, pełen klasy i elegancji zapach. Homme II to kompozycja niezwykle charyzmatyczna, która dopełni wdzięk, styl i wyjątkowość mężczyzny.

FARIS – Stworzony z wielką precyzją przez duet znakomitych perfumiarzy Ursa Castelletti i Davida Chieze, Faris to niezwykle wyszukany zapach, który powstał specjalnie dla marki Kajal. Jest kwintesencją niewymuszonej elegancji oraz niekwestionowanym bestsellerem odkąd tylko pojawił się w kolekcji.

FIDDAH COLLECTION

SAREEF – zapach dla osoby energicznej, przyjaznej i pozytywnie nastawionej do świata. Mężczyzna, który go nosi jest charyzmatyczny, energiczny i pełen życia. Kompozycja wypełnia przestrzeń dobrą energią i uśmiechem. Rodzina zapachowa: drzewno-aromatyczna.

SAWLAJ – odważna kompozycja dla pewnej siebie osoby. Sawlaj wywiera ogromne wrażenie. Jest odzwierciedleniem mocnego charakteru i asertywności. Zdecydowanie najmocniejszy ze wszystkich zapachów z kolekcji. Rodzina zapachowa: skórzana.

WAREK – piękny zapach, roztaczający wokół siebie niezwykły, niemal hipnotyzujący i uzależniający czar. Należy do kompozycji mocnych i zdecydowanych. Trudno nie ulec jego urokowi. Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna.

ALUJAIN – absolutnie uwodzicielski, bogaty i przyjemny. Głównym bohaterem jest tutaj róża w bardzo męskim i ciekawym wydaniu. Niezwykle radosny, nowoczesny i na pewno wyjątkowy. Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna.

FIDDAH – ciepły, zmysłowy, z przydymionym, skórzanym akcentem. Fiddah jest kompozycją zdecydowaną i mocno wyczuwalną na skórze. Dla pewnych siebie, lubiących koncentrować na sobie uwagę mężczyzn. Rodzina zapachowa: skórzana.

Taki zestaw jest doskonałym i bardzo eleganckim pomysłem na prezent.

Treasure Box Kajal występuje w dwóch wersjach: złotej (damski) oraz srebrnej (męski).

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER