Discovery Set

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie znają marki Kajal Perfumes Paris a chcieliby zapoznać się z Naszymi kompozycjami stworzyliśmy Discovery Sets, które podzieliliśmy na kilka kategorii: damskie/unisex, męskie/unisex oraz bestsellery marki. Zapachy unisex to takie, które często wybierane są zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, dlatego nie są sklasyfikowane jako damskie lub męskie.

Travel Set 3 x 2ml

Kajal Bestseller Summer

discovery-set

Specjalnie na lato stworzyliśmy zestaw składający się z naszych Bestsellerów, które można wrzucić do torebki, walizki czy samochodu. Wybraliśmy 3 najbardziej popularne kompozycje tak, aby niezależnie od okazji mieć przy sobie swój ulubiony zapach. Nie zawsze możemy zabrać w podróż cały flakon perfum, dlatego w tym zestawie przygotowaliśmy większe próbki o pojemności po 2 ml każda. Można je zabrać ze sobą w każdą podróż jako Travel Set.

Próbki pakowane są w woreczek, szklane fiolki z atomizerem mają pojemność po 2 ml każda (łącznie 6 ml w zestawie). Istnieje możliwość spakowania zestawu na prezent oraz dołączenia spersonalizowanych życzeń.

59.00 zł

Kajal Bestseller Summer Set zawiera:

KAJAL CLASSIC – Pierwszy zapach, który powstał dla marki Kajal, stanowi zarazem jej „Signature Scent”. Zawiera jedne z najbardziej lubianych nut zapachowych: różę, irys i drzewo sandałowe, które sprawiają, że kompozycja jest nieoczywista, a zarazem klasyczna. Zapach niezwykle przyjemny, pasujący na każdą okazję. Jego twórcą jest Chris Carbonnel, jeden z najbardziej cenionych perfumiarzy. Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa.

DAHAB – Odkąd tylko pojawił się w kolekcji, stał się absolutnym bestsellerem i zostaje nim do dziś. Magiczny, hipnotyzujący i czarujący, w języku arabskim „Dahab” oznacza złoto. Jest to zapach ponadczasowy, do którego zawsze chętnie się wraca. Stworzony przez niesamowicie utalentowany duet: Chrisa Carbonnell i Rosendo Mateu. Najczęściej wybierany zapach, uwielbiany przez kobiety. Rodzina zapachowa: owocowo-orientalna.

LAMAR – To najnowsza kompozycja marki. Zapach powstał w 2020 roku. Owocowy, świeży, świdrujący i bogaty. Lamar zbiera rewelacyjne opinie na całym świecie, trafił do czołówki najlepiej sprzedających się zapachów niszowych w Europie. Zdecydowanie zasługuje na miano bestsellera, na podium zaraz obok Dahab.  Stworzony przez znakomitego Marka Buxtona. Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa.

Więcej informacji na temat każdego z zapachów znajduje się TUTAJ

SET 3x2ml NEW

Kajal Bestseller Man

Specjalnie dla wielbicieli męskich zapachów przygotowaliśmy BESTSELLER MAN SET !

Zestaw zawiera 3 bestsellerowe kompozycje (Homme, Homme II, Sareef) w fiolkach z atomizerem o pojemności 2 ml każdy. Taki zestaw można zabrać na wyjazd lub mieć zawsze pod ręką w torebce lub w aucie. 🙂

49.00 zł

Kajal Bestseller Man zawiera:

HOMME – To pierwszy męski zapach stworzony dla marki Kajal w 2015 roku. Powstał w wyniku współpracy perfumiarzy: Rosendo Mateu i Chrisa Carbonnela. Kajal Homme to klasyk. Sportowy i elegancki zarazem.  W swoim klasycznym, męskim charakterze jest też wyrafinowany, bogaty i niezwykle zmysłowy.

HOMME II – To najnowszy zapach w kolekcji Kajal, stworzony w 2021 roku przez perfumiarzy: Rosendo Matue i Christian Carbonell. HOMME II, podobnie jak jego poprzednik Kajal Homme, to zdecydowanie męski, pełen klasy i elegancji zapach. Homme II to kompozycja niezwykle charyzmatyczna, która dopełni wdzięk, styl i wyjątkowość mężczyzny. 

SAREEF – Sareef został wydany w 2017 roku. Twórcą tego zapachu jest Christian Carbonnel.  Sareef to zapach charyzmatyczny, pełen życia, energiczny. Mężczyzna, który go nosi jest przyjazny, uprzejmy i lubiany. Sareef, tak jak osoba, która go nosi, wypełnia przestrzeń dobrą energią i uśmiechem. Przyjaciel każdego.

SET #1 - 7x2ML

Kajal Discovery Set #1

Discovery Set #1 to najczęściej wybierany przez klientów zestaw. W środku znajduje się 7 próbek perfum: 3 kompozycje z „Classic Collection” (damskie/unisex) oraz 4 kompozycje z „Warde Collection” (zapachy damskie).

Próbki pakowane są w piękne pudełko z logo Kajal, szklane fiolki z atomizerem mają pojemność po 2 ml każda (łącznie 14 ml w zestawie).

Istnieje możliwość spakowania zestawu na prezent oraz dołączenia spersonalizowanych życzeń.

149.00 zł

Kajal Discovery Set #1 zawiera:

CLASSIC COLLECTION

KAJAL CLASSIC – Pierwszy zapach, który powstał dla marki Kajal, stanowi zarazem jej „Signature Scent”. Zawiera jedne z najbardziej lubianych nut zapachowych: różę, irys i drzewo sandałowe, które sprawiają, że kompozycja jest nieoczywista, a zarazem klasyczna. Zapach niezwykle przyjemny, pasujący na każdą okazję. Jego twórcą jest Chris Carbonnel, jeden z najbardziej cenionych perfumiarzy. Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa.

DAHAB – Odkąd tylko pojawił się w kolekcji, stał się absolutnym bestsellerem i zostaje nim do dziś. Magiczny, hipnotyzujący i czarujący, w języku arabskim „Dahab” oznacza złoto. Jest to zapach ponadczasowy, do którego zawsze chętnie się wraca. Stworzony przez niesamowicie utalentowany duet: Chris Carbonnel i Rosendo Mateu. Najczęściej wybierany zapach, uwielbiany przez kobiety. Rodzina zapachowa: owocowo-orientalna.

LAMAR – Najnowsza kompozycja marki, powstał w 2020 roku. Owocowy, świeży, świdrujący i bogaty. Lamar zbiera rewelacyjne opinie na całym świecie, trafił do czołówki najlepiej sprzedających się zapachów niszowych w Europie. Zdecydowanie zasługuje na miano bestsellera, na podium zaraz obok Dahab. Stworzony przez znakomitego Marka Buxtona. Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa.

WARDE COLLECTION

JOORIE – Najbardziej zmysłowy i kobiecy zapach z całej kolekcji. Niezwykłe połączenie róży, miodu i głębokich akordów. Idealnie wyważony, nieprzesłodzony, lekko pikantny. Kompozycja od której nie sposób się oderwać. O Joorie można śmiało powiedzieć, że przyciąga i uzależnia. Powstał z myślą o kobietach, które lubią okazywać swój czar i zmysłowość. Absolutny must-have fanów zapachów z różą. Rodzina zapachowa: kwiatowo-orientalna.

JIHAN – W języku arabskim oznacza młodość i radość. Główną rolę grają tutaj szafran i róża. Fioletowy kolor butelki symbolizuje kwiat krokusa (z niego pozyskiwany jest szafran), który w tym kolorze występuje najrzadziej i jest najbardziej ceniony. Przyprawiony goździkami, osłodzony wanilią. Kompozycja pięknie rozwijająca się na skórze, z czasem zmieniająca swój charakter. Zapach kwiatowy w objęciach orientu. Rodzina zapachowa: drzewno-przyprawowa.

WARDE – Odzwierciedlenie dobrobytu i dostatku. Kompozycja dojrzała i bogata. Jest połączeniem niezwykle ciekawych, orientalnych nut. Warde w języku arabskim jest kwiatem symbolizującym hojność. Zapach z klasą, można opisać go jako poważny, niemniej jednak czarujący. Rodzina zapachowa:
orientalno-kwiatowa.

YASMINA – Najmocniejszy, najbardziej zdecydowany z damskich zapachów Kajal. Mimo, iż kwiat jaśminu postrzegany jest jako delikatny, jego sekretem jest olbrzymia moc i projekcja. Kompozycja prócz jaśminu zawiera między innymi skórę, whiskey i irys. Niesamowity zapach dla kobiet pewnych siebie, które lubią być zauważane. Rodzina zapachowa: kwiatowo-skórzana.

Wiecęj informacji na temat każdego z zapachów znajduje się w zakładce „Collection”.

Jesteśmy na etapie wprowadzania Discovery Sets w nowej szacie graficznej. Zestawy wysyłane są zgodnie z dostępnością (zawartość zostaje taka sama, fiolki mogą różnić się nadrukiem).

SET #2 - 7x2ML

Kajal Discovery Set #2

Discovery Set #2 to zestaw wybierany głównie przez mężczyzn oraz kobiety lubiące mocniejsze, bardziej męskie zapachy. W środku znajduje się 7 próbek perfum: 2 kompozycje z „Classic Collection” (męskie/unisex) oraz 5 kompozycji z „Fiddah Collection” (zapachy męskie). 

Próbki pakowane są w piękne pudełko z logo Kajal, fiolki z atomizerem mają pojemność po 2 ml każda (łącznie 14 ml w zestawie).

Istnieje możliwość spakowania zestawu na prezent oraz dołączenia spersonalizowanych życzeń.

149.00 zł

Kajal Discovery Set #2 zawiera:

CLASSIC COLLECTION

HOMME – Pierwszy męski zapach stworzony dla marki Kajal. Powstał w wyniku współpracy perfumiarzy: Rosendo Mateu i Chrisa Carbonnela. Kajal Homme to klasyk. Sportowy i elegancki zarazem. W swoim klasycznym, męskim charakterze jest też wyrafinowany, bogaty i niezwykle zmysłowy. Rodzina zapachowa: drzewno-aromatyczna.

HOMME II – Najnowszy zapach w kolekcji, stworzony w 2021 roku przez perfumiarzy: Rosendo Matue i Christian Carbonnel. HOMME II, podobnie jak jego poprzednik Kajal Homme to zdecydowanie męski, pełen klasy i elegancji zapach. Homme II to kompozycja niezwykle charyzmatyczna, która dopełni wdzięk, styl i wyjątkowość mężczyzny. Rodzina zapachowa: aromatyczna.

FIDDAH COLLECTION

SAREEF – zapach dla osoby energicznej, przyjaznej i pozytywnie nastawionej do świata. Mężczyzna, który go nosi jest charyzmatyczny, energiczny i pełen życia. Kompozycja wypełnia przestrzeń dobrą energią i uśmiechem. Rodzina zapachowa: drzewno-aromatyczna.

SAWLAJ – odważna kompozycja dla pewnej siebie osoby. Sawlaj wywiera ogromne wrażenie. Jest odzwierciedleniem mocnego charakteru i asertywności. Zdecydowanie najmocniejszy ze wszystkich zapachów z kolekcji. Rodzina zapachowa: skórzana.

WAREK – piękny zapach, roztaczający wokół siebie niezwykły, niemal hipnotyzujący i uzależniający czar. Należy do kompozycji mocnych i zdecydowanych. Trudno nie ulec jego urokowi. Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna.

ALUJAIN – absolutnie uwodzicielski, bogaty i przyjemny. Głównym bohaterem jest tutaj róża w bardzo męskim i ciekawym wydaniu. Niezwykle radosny, nowoczesny i na pewno wyjątkowy. Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna.

FIDDAH – ciepły, zmysłowy, z przydymionym, skórzanym akcentem. Fiddah jest kompozycją zdecydowaną i mocno wyczuwalną na skórze. Dla pewnych siebie, lubiących koncentrować na sobie uwagę mężczyzn. Rodzina zapachowa: skórzana.

Wiecęj informacji na temat każdego z zapachów znajduje się w zakładce „Collection”.