Przejdź do treści

100ML EDP

FARIS BY KAJAL

Stworzony z wielką precyzją przez duet znakomitych perfumiarzy Ursa Castelletti i Davida Chieze Faris, to niezwykle wyszukany zapach, który powstał specjalnie dla marki Kajal. Projekt butelki i ciężki, szlachetny grawerowany korek to dzieło współzałożyciela i dyrektora kreatywnego firmy Kajal, Moe Khalafa. Jego główną inspiracją było unikalne piękno drzew palmowych. 

20zł – 995.00 zł

(9,95 pln / 1ml)

FARIS BY KAJAL

KATEGORIA: męski

FARIS w języku arabskim oznacza rycerza – wzór odwagi, honoru i lojalności. Nieustraszony, wolny i potężny.

Stworzony z wielką precyzją przez duet znakomitych perfumiarzy Ursa Castelletti i Davida Chieze, Faris to niezwykle wyszukany zapach, który powstał specjalnie dla marki Kajal. Projekt butelki i ciężki, szlachetny grawerowany korek to dzieło współzałożyciela i dyrektora kreatywnego firmy Kajal, Moe Khalafa. Jego główną inspiracją było unikalne piękno drzew palmowych. Wspomnienia z dzieciństwa i wielu podróży zinterpretował w niezwykle wyszukanej formie flakonu Faris. Liście palmy symbolizują zwycięstwo, pokój i życie wieczne.

Otwarcie budzi do życia niczym wiosenny podmuch a majestatyczne, srebrne wrota zapraszają w głąb ogrodu pełnego słonecznych cytrusów. Musujące połączenie bergamoty i orzeźwiającej cytryny pobudza nasze zmysły. Akord dojrzewającej w słońcu pomarańczy ożywiony balsamiczno-wytrawnym akcentem jałowca zaprasza w dalszą podróż.

Dobiegający zapach ziół niesionych przez wiatr, kolendry doprawionej goździkami i ciepłem gałki muszkatołowej przynosi radość i spokój. Urzekająca woń prowadzi przez zagajnik, gdzie aromat przypraw miesza się z delikatną różą i zmysłowym jaśminem. Kontrapunktem jest potężna baza zawierająca ziemistą paczulę i wetywerię, otulone kremowym sandałowcem, które zapowiadają wspaniały finał osłodzony fasolą tonka i ciepłem ambry.

FARIS Kajal to kwintesencja niewymuszonej elegancji.

NUTY GŁOWY:

Cytrusy: Bergamota, Cytryna i Pomarańcza oraz Czarny Pieprz, Owoc Jałowca, Lawenda i Jabłko

NUTY SERCA:

Kolendra, Goździki, Gałka Muszkatołowa, Róża i Jaśmin

NUTY BAZY:

Paczula, Wetiwer, Drzewo sandałowe, Fasola tonka, Ambra

CLASSIC COLLECTION

Kolekcja składająca się z ośmiu bestsellerowych zapachów. Stworzyli je najbardziej cenieni, światowi perfumiarze: Christian Carbonnell, Rosendo Mateu, Mark Buxton i Rania Jounaeh. Kompozycje z Classic Collection są bardzo nowoczesne. Flakony zachowują swój orientalny charakter, przy czym same zapachy są zdecydowanie bardziej europejskie. Często wybierane na prezent, Nasze top of the top.

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER