Przejdź do treści

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NOWOŚCIAMI

100ML EDP

FARIS BY KAJAL

Stworzony z wielką precyzją przez duet znakomitych perfumiarzy Ursa Castelletti i Davida Chieze Faris, to niezwykle wyszukany zapach, który powstał specjalnie dla marki Kajal. Projekt butelki i ciężki, szlachetny grawerowany korek to dzieło współzałożyciela i dyrektora kreatywnego firmy Kajal, Moe Khalafa. Jego główną inspiracją było unikalne piękno drzew palmowych. 

845.00 zł

(8,45 pln / 1ml)

FARIS BY KAJAL

KATEGORIA: męski

FARIS w języku arabskim oznacza rycerza – wzór odwagi, honoru i lojalności. Nieustraszony, wolny i potężny.

Stworzony z wielką precyzją przez duet znakomitych perfumiarzy Ursa Castelletti i Davida Chieze, Faris to niezwykle wyszukany zapach, który powstał specjalnie dla marki Kajal. Projekt butelki i ciężki, szlachetny grawerowany korek to dzieło współzałożyciela i dyrektora kreatywnego firmy Kajal, Moe Khalafa. Jego główną inspiracją było unikalne piękno drzew palmowych. Wspomnienia z dzieciństwa i wielu podróży zinterpretował w niezwykle wyszukanej formie flakonu Faris. Liście palmy symbolizują zwycięstwo, pokój i życie wieczne.

Otwarcie budzi do życia niczym wiosenny podmuch a majestatyczne, srebrne wrota zapraszają w głąb ogrodu pełnego słonecznych cytrusów. Musujące połączenie bergamoty i orzeźwiającej cytryny pobudza nasze zmysły. Akord dojrzewającej w słońcu pomarańczy ożywiony balsamiczno-wytrawnym akcentem jałowca zaprasza w dalszą podróż.

Dobiegający zapach ziół niesionych przez wiatr, kolendry doprawionej goździkami i ciepłem gałki muszkatołowej przynosi radość i spokój. Urzekająca woń prowadzi przez zagajnik, gdzie aromat przypraw miesza się z delikatną różą i zmysłowym jaśminem. Kontrapunktem jest potężna baza zawierająca ziemistą paczulę i wetywerię, otulone kremowym sandałowcem, które zapowiadają wspaniały finał osłodzony fasolą tonka i ciepłem ambry.

FARIS Kajal to kwintesencja niewymuszonej elegancji.

NUTY GŁOWY:

Cytrusy: Bergamota, Cytryna i Pomarańcza oraz Czarny Pieprz, Owoc Jałowca, Lawenda i Jabłko

NUTY SERCA:

Kolendra, Goździki, Gałka Muszkatołowa, Róża i Jaśmin

NUTY BAZY:

Paczula, Wetiwer, Drzewo sandałowe, Fasola tonka, Ambra

CLASSIC COLLECTION

Kolekcja składająca się z siedmiu bestsellerowych zapachów. Stworzyli je najbardziej cenieni, światowi perfumiarze: Christian Carbonnell, Rosendo Mateu, Mark Buxton i Rania Jounaeh. Kompozycje z Classic Collection są bardzo nowoczesne. Flakony zachowują swój orientalny charakter, przy czym same zapachy są zdecydowanie bardziej europejskie. Często wybierane na prezent, Nasze top of the top.