Przejdź do treści

KAJAL POLSKA

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Kajal Perfumes Paris w Polsce. Na Naszym rynku rozpoczęliśmy działalność w grudniu 2020 roku. Wcześniej pracowaliśmy z luksusowymi markami perfum oraz kosmetyków kolorowych za granicą. Współpracujemy z perfumeriami na terenie całego kraju. Prowadzimy również sklep internetowy, oferujemy wysyłkę w kraju i za granicą.

Kajal Perfumes Paris to dom perfumeryjny, który powstał z zamiłowania do świata perfum i luksusu. Nazwa „Kajal” wywodzi się z kultury indyjskiej i jest umiłowaniem piękna kobiecych oczu, natomiast w języku arabskim „Khajal” symbolizuje skromność, pokorę i życzliwość wobec otaczającego nas świata.

Marka została stworzona przez dwóch przyjaciół: Ibrahima i Moe, pochodzących z Jordanii. Ich przygoda z perfumami rozpoczęła się bardzo dawno, ponieważ oboje spędzili kilkanaście lat w branży „beauty”. Począwszy od pracy jako przedstawiciele handlowi, przeszli przez wszystkie szczeble kariery, aby w końcu otrzymać wymarzoną propozycję pracy w Dubaju, dla jednego z największych światowych koncernów kosmetycznych. Doświadczenie, wiedza i determinacja Ibrahima i Moe zaprowadziła ich do punktu, gdzie mieli możliwość spełnić swoje największe marzenie: stworzyć markę luksusowych perfum, które podbiją cały świat. Zamiłowanie do świata „beauty” pozwoliło im osiągnąć sukces i zrealizować swoje założenie. Małymi krokami, w ciągu kilku lat, ich wspólny projekt został wcielony w życie a partnerzy nie przestają szukać nowych inspiracji do tworzenia kolejnych zapachów i pięknych flakonów.

dahab-by-kajal
kajal-homme-II

KAJAL PERFUMES

Perfumy Kajal to zapachy, w które włożone jest mnóstwo emocji. Każdy z nich jest owocem pracy z najlepszymi światowymi perfumiarzami. Każdy zainspirowany jest innym miejscem, uczuciem, doświadczeniem, połączonymi z ciekawą kulturą i tradycją arabską…  i z pewnością każdy jest wyjątkowy.

Kajal Perfumes Paris zarejestrowana jest w Dubaju, skąd czerpane są inspiracje do tworzenia kompozycji oraz pięknych, orientalnych flakonów. Produkcja natomiast odbywa się we Francji, światowej ojczyźnie perfumiarstwa, z zachowaniem tradycyjnych metod ekstrakcji olejków i maceracji. 

Kajal Perfumy Paris powstała w roku 2014, na początku dostępna była w 6 krajach, głównie w Europie. Marka bardzo szybko zaczęła się rozwijać i co roku poszerza swoją dystrybucję o kolejne kraje. Obecnie jest w ponad 40 państwach na całym świecie. Dostępna zarówno w Europie (m.in. Francja, Hiszpania, Rosja, Niemcy, Włochy), ale także w USA, Australii oraz ZEA. W najbliższym czasie w planach jest również otwarcie nowych punktów w Japonii i Korei Północnej.

Kajal Perfumes Paris

to nie tylko marka luksusowych perfum. Dla Nas to rodzina.

Początek całemu przedsięwzięciu dała przyjaźń, która z czasem przerodziła się w chęć współpracy.

Z właścicielami marki poznaliśmy się w 2014 roku, w momencie, kiedy dopiero wchodzili na rynek z zaledwie dwoma zapachami, które do dziś są bestsellerami. Były to pierwsze targi kosmetyczne w Dusseldorf. My pracowaliśmy wówczas dla innej marki kosmetycznej. Nasze stoiska były niedaleko siebie i, pomimo że w powietrzu unosiły się setki zapachów, przez wszystkie przebijał się jeden, najpiękniejszy, który sprawił, że musieliśmy go poznać. Był to Kajal Classic. Pierwszy, tzw. „Signature Scent” marki. Ibrahim, jeden z założycieli, wyjął pięknie opakowany flakon i dał mi go w prezencie. Tak po prostu. Po pracy, w ramach podziękowań, zaprosiliśmy Go wraz ze wspólnikiem na kolację. Od tamtego momentu minęło przeszło 7 lat, a my byliśmy już razem w Niemczech, Francji, Włoszech, a nawet Singapurze. Ibrahim często odwiedza nas w Polsce, razem podróżujemy. Dzięki jednemu zapachowi zrodziła się prawdziwa przyjaźń. Relacja, która połączyła kulturę arabską i europejską. Dokładnie tak, jak Kajal Perfumes łączy te kultury w swoich kompozycjach.

Miłość, przyjaźń i szczerość są dla nas najważniejsze. Emocje są filarem, na którym wszystko trzyma się mocniej. Dlatego całą energię, jaką czerpiemy z naszej relacji, przekładamy na pracę. Wierzymy, że właśnie takie podejście jest kluczem do sukcesu.

Kajal Perfumes nie zwalnia tempa.
Na początku 2023 roku kolekcja perfum została powiększona o nowe, piękne zapachy.

Dodatkowo w najbliższych planach jest wprowadzenie świec zapachowych a w przyszłości także kremów i balsamów do ciała.

Co dalej?

Marka Kajal i jej twórcy z pewnością niejednokrotnie zaskoczą nas kolejnymi pomysłami… A może już je mają?

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER