Przejdź do treści

100ML EDP

JIHAN BY KAJAL

Jihan to arabska nazwa nadana pięknemu kwiatowi krokusa. Symbolizuje radość i młodość. Kwiat pojawia się przy pierwszych oznakach wiosny. Kompozycja Jihan jest niezwykle ciekawa, wyczuwamy tutaj piękną różę w towarzystwie szafranu. Zapach kwiatowy w objęciach orientu. Zmysłowy, tajemniczy, pięknie się rozwija zarówno na skórze damskiej, jak i męskiej.

20 zł – 995.00zł

(9,95 pln / 1ml)

JIHAN BY KAJAL

KATEGORIA: damski/unisex

Skąpany w fioletach Jihan to hołd dla pięknego kwiatu krokusa, z którego pochodzi drogocenny składnik używany zarówno w kuchni jak i w perfumerii – szafran. To główny bohater tej przyprawowo-kwiatowo-drzewnej kompozycji. Szafran  pachnie jak luksusowa skóra nasmarowana złotymi balsamami. To nieodłączny składnik bliskowschodnich pachnideł. W Jihan pięknie pogłębia go żywica agarowa, paczula i sandałowiec. A kto jest główną partnerką wyrafinowanego szafranu? Oczywiście dojrzała róża – świeża i konfiturowa zarazem, ale trzymająca słodycz w ryzach. Wspólny taniec tych dwóch partnerów wzbogacają nuty kwiatu jabłoni, pikantnych goździków, magnolii, a w podstawie kompozycji kropla ciemnej wanilii. Jihan jest stworzony dla każdego kto ceni sobie głębokie, tajemnicze i wysublimowane brzmienia. Ten zapach doskonale ukaże swój urok zarówno na skórach damskich jak i męskich. Pamiętajmy – róża w perfumerii arabskiej jest składnikiem typowo męskim! Nie należy się jej bać. Szczególnie gdy podano ją w tak pięknym przyprawowo-drzewnym entourage’u.

NUTY GŁOWY:

Szafran, Kwiat Jabłoni

NUTY SERCA:

Róża, Goździk, Magnolia

NUTY BAZY:

Paczula, Agar, Drzewo Sandałowe, Piżmo, Wanilia

WARDE COLLECTION

Warde Collection to niesamowicie elegancka kolekcja, powstała jako hołd w stronę kobiet. Inspirowana jest światem roślin, które nadają codzienności inny wymiar. Czy to będzie róża, krokus, jaśmin czy magnolia, to właśnie kwiaty sprawiają, że wszystko co Nas otacza staje się piękniejsze. Zawarte w perfumach zyskują jeszcze więcej głębi i charakteru.

FIDDAH-COLLECTION

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER