Przejdź do treści

100ML EDP

WARDE BY KAJAL

Orientalno – kwiatowa kompozycja z 2018 roku. Jej twórcą jest francuski perfumiarz Alix Miral. Wardé to hojność. Jest odzwierciedleniem piękna dostatku, dobrobytu i bogactwa. Ponieważ kwiaty odgrywają ważną rolę w naszym codziennym życiu, chcieliśmy aby zapach noszący nazwę kolekcji „Wardé” uosabiał tę rolę.

995.00 zł

(9,95 pln / 1ml)

WARDE BY KAJAL

KATEGORIA: damski/męski

Wardé to zapach, którego imię nosi cała kolekcja. Oznacza ono hojność, hojność kwiatowego świata, który podziwiamy pod różnymi postaciami. Nie tylko w naturze, ale również w sztuce, zdobnictwie czy architekturze. I choć zapach ten skrywa w sobie kwiatowe serce uplecione z róży, jaśminu, kwiatu pomarańczy i fiołka, tak naprawdę jest kompozycją prawdziwie wielowymiarową i zaskakującą. Pierwszą niespodzianką jest zielony absynt umieszczony w otwarciu Wardé. Wprowadza on niebanalną słodką, ziołową i alkoholowa nutę. Towarzyszą mu świeżość sosnowych igieł, soczystość porzeczki i gorzkawość bylicy. Ta zawiesista mikstura, która potrafi niejednemu zawrócić w głowie uspokaja się w głębi kompozycji gdzie pięknie kontynuowany jest temat zieleni. Po pierwsze dzięki balsamowi jodłowemu, po drugie dzięki paczuli i po trzecie dzięki mchowi dębowemu. Te trzy głębokie składniki sprawiają, że słodko-kwiatowa całość nabiera szyku i wyrafinowania, a dzięki niebanalnym połączeniom nie da się pomylić z niczym innym. Zapach, który zachwyca zarówno kobiety jak i mężczyzn. Idealny wybór na signature scent.

NUTY GŁOWY:

Sosna, Czarna Porzeczka, Absynt, Dzięgiel

NUTY SERCA:

Róża, Kwiat Pomarańczy, Jaśmin, Fiołek, Białe Kwiaty

NUTY BAZY:

Jodła Balsamiczna, Żywice, Paczula, Agar, Mech, Piżmo

WARDE COLLECTION

Warde Collection to niesamowicie elegancka kolekcja, powstała jako hołd w stronę kobiet. Inspirowana jest światem roślin, które nadają codzienności inny wymiar. Czy to będzie róża, krokus, jaśmin czy magnolia, to właśnie kwiaty sprawiają, że wszystko co Nas otacza staje się piękniejsze. Zawarte w perfumach zyskują jeszcze więcej głębi i charakteru.

FIDDAH-COLLECTION

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER