Przejdź do treści

100ML EDP

HOMME BY KAJAL

KAJAL HOMME to pierwszy męski zapach marki Kajal, stworzony w 2015 roku. Powstał w wyniku współpracy perfumiarzy: Rosendo Mateu i Christiana Carbonell. Kajal Homme to klasyk. Sportowy i elegancki zarazem.  W swoim klasycznym, męskim charakterze jest też wyrafinowany, bogaty i niezwykle zmysłowy.

995.00 zł

(9,95 pln / 1ml)

HOMME BY KAJAL

KATEGORIA: męski

Homme to pierwszy zapach Kajal Perfumes skierowany do mężczyzn. Jego charakter można by opisać  dwoma słowami: klasyczny i uniwersalny. W tej drzewno-aromatycznej kompozycji autorstwa Rosendo Mateu i Christiana Carbonella odnajdujemy wiele ciekawych, nierzadko zaskakujących połączeń. Za tak lubianą przez mężczyzn świeżość i czystość odpowiadają tu czarna porzeczka, rubinowy grejpfrut i mandarynka. Chłodno-pikantnego brzmienia dodaje też kardamon. Drugą osią Kajal Homme jest jego drzewność. Połączono tu emanujące siłą, asertywne nuty drewna gwajakowego, paczuli i żywicy agarowej. Całość zmiękczają i tchną w nią aurę zmysłowości akordy kaszmeranu, bobu tonka, sandałowca i wanilii. Homme sprawdzi się w każdej sytuacji – świetnie zagra w miejscu pracy, przyjaźnie ułoży się na skórze podczas aktywnego weekendu, doda charyzmy wieczorową porą. To prawdziwy mistrz wszechstronności!

NUTY GŁOWY:

Czarna Porzeczka, Czerwony Grejpfrut, Mandarynka

NUTY SERCA:

Drzewo Gwajakowe, Kardamon, Kwiat Pomarańczy, Cashmeran

NUTY BAZY:

Oud, Piżmo, Wanilia, Tonka, Drzewo Sandałowe

CLASSIC COLLECTION

Kolekcja składająca się z ośmiu bestsellerowych zapachów. Stworzyli je najbardziej cenieni, światowi perfumiarze: Christian Carbonnell, Rosendo Mateu, Mark Buxton i Rania Jounaeh. Kompozycje z Classic Collection są bardzo nowoczesne. Flakony zachowują swój orientalny charakter, przy czym same zapachy są zdecydowanie bardziej europejskie. Często wybierane na prezent, Nasze top of the top.

FIDDAH-COLLECTION

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER