Przejdź do treści

100ML EDP

SAWLAJ BY KAJAL

Sawlaj to zapach dla pewnej siebie osoby. Asertywny i jednocześnie atrakcyjny. Jest dokładnym obrazem mocnego charakter i autorytet. Sawlaj to zapach odważny i wywierający wrażenie. Osobę, która go nosi, można opisać słowami: The Big Boss.

20 zł – 995.00 zł

(9,95 pln / 1ml)

SAWLAJ BY KAJAL

KATEGORIA: męskie

Sawlaj w mistrzowski sposób łączy trzy klucze do sukcesu w męskich perfumach: ciepło przypraw, szorstkość skóry i waniliową słodycz. Współistnieją one w tej wyjątkowo trwałej wodzie perfumowanej w idealnej harmonii. Śródziemnomorska żywica labdanum umieszczona w nutach głowy z cytrusowym duetem bergamotki i cytryny zapowiada, że to nie będzie kolejny zwykły zapach na co dzień. Jego odświętny charakter pogłębiają akordy serca – wspomniana skóra, paczula i skontrastowane z nimi kwiaty: jaśmin, róża i goździk. Gdy po kilku godzinach dotrzemy do nut głębi Sawlaja zakosztujemy zaś genialnej, miękkiej – ale niebanalnej dzięki zastosowaniu mchu dębowego i egzotycznej wetywerii – słodyczy. Wnoszą ją do kompozycji akordy waniliowe wzmocnione balsamiczną nutą żywicy benzoesowej. Całość przywodzi na myśl zapach aromat gatunkowego koniaku, do którego obok niuansów słodkich, korzennych i skórzanych przemycono lekko gorzką, apteczną nutę. Ta kompozycja sprawdzi się doskonale jako tło dla specjalnych okazji, ważnych wydarzeń i chwil, w których będziemy chcieli poczuć się jak bohaterowie pierwszego planu.

NUTY GŁOWY:

Cytryna Amalfi, Cytryna, Labdanum

NUTY SERCA:

Jaśmin, Róża, Goździk (kwiat), Paczula, Skóra

NUTY BAZY:

Wetyweria, Benzoes, Mech Dębowy, Wanilia

FIDDAH COLLECTION

Fiddah Collection to pięć wyjątkowych zapachów, będących ucieleśnieniem różnych nastrojów, emocji i osobowości. Są to kompozycje o niezwykłej mocy i bardziej orientalnym charakterze. Kierowane szczególnie do męskiego grona wielbicieli perfum. Klasa sama w sobie.

FIDDAH-COLLECTION

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER