Przejdź do treści

100ML EDP

LAMAR BY KAJAL

Orientalno-kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zapach został wydany w 2020 roku. Twórcą tej kompozycji jest Mark Buxton.

Złoty Lamar wielokrotnie gościł na łamach najlepszych magazynów o modzie i urodzie w całej Europie, m.in. Vogue Italia. Okrzyknięty jednym z najlepiej sprzedających się zapachów niszowych ostatnich lat.

20 zł – 1045.00 zł

(10,45 pln / 1ml)

LAMAR BY KAJAL

KATEGORIA: unisex/damski

Za bestsellerową już kompozycją Lamar stoi uznany i niebywale płodny niszowy twórca Mark Buxton. Stworzył on dla Kajal Perfumes zapach o charakterze owocowo-kwiatowo-orientalnym, który działa jak najlepszy polepszacz nastroju.  Samopoczucie poprawia się już od samego patrzenia na ten bogaty, ażurowy flakon, który przepięknie filtruje słoneczne promienie. „Lamar” w języku arabskim oznacza „plynne złoto” i rzeczywiście można odnieść wrażenie, że nosząc ten zapach otaczamy się aurą optymistycznej, luksusowej i uzależniającej złocistości. Otwarcie to owocowa eksplozja, w której dominują soczyste nuty ananasa i papai. Równoważą je przyprawowe brzmienia kardamonu i kolendry. W sercu zapachu przeważają kwiaty, z różą i magnolią na czele. Pięknie gra tu też szafran, który dodaje całości eleganckiego sznytu i sprawia, że zapach nie popada w zbyt landrynkowe klimaty. W bazie Lamar owocowe kąski i kwiatowe płatki oblewa fala słodyczy, która zdaje się je kandyzować. Za efekt ten odpowiadają ambroxan, cedr i wanilia a przede wszystkim wybornie podana nuta tofi.

NUTY GŁOWY:

Ananas, Czerwone Jagody, Jabłko, Kardamon, Kolendra

NUTY SERCA:

Róża Bułgarska, Róża Turecka, Jaśmin Wielkolistny, Magnolia

NUTY BAZY:

Wanilia, Bursztyn, Drzewo Kaszmirowe, Cedr, Piżmo, Mech

CLASSIC COLLECTION

Kolekcja składająca się z ośmiu bestsellerowych zapachów. Stworzyli je najbardziej cenieni, światowi perfumiarze: Christian Carbonnell, Rosendo Mateu, Mark Buxton i Rania Jounaeh. Kompozycje z Classic Collection są bardzo nowoczesne. Flakony zachowują swój orientalny charakter, przy czym same zapachy są zdecydowanie bardziej europejskie. Często wybierane na prezent, Nasze top of the top.

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER