KAJAL

OKAZJE

Poniżej znajdziecie wyjątkowe oferty. Ilość produktów jest ograniczona. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. 

KAJAL-FULL-SET

Kajal Full Set

Full Set to zestaw wszystkich zapachów marki Kajal. Zawiera kompozycje z kolekcji: Classic, Warde oraz Fiddah. Próbki mają pojemność po 3ml każda (w sumie 14x3ml). Szklane fiolki wyposażone są w atomizer, całość zapakowana w eleganckie etui z logo marki. Zestaw ten dostępny jest w ograniczonej ilości. Polecamy go na prezent, dzięki któremu wprowadzimy obdarowanego w świat zapachów KAJAL. Na prośbę dołączymy spersonalizowane życzenia oraz ozdobimy zestaw piękną, logowaną tasiemką.

299.00 zł

Kajal Warde Set

Limitowany zestaw próbek z kolekcji Warde w pięknym etui z logo Kajal. Szklane fiolki z atomizerem mają pojemność po 3ml każda
(w sumie 4x3ml).

Warde Collection to niesamowicie elegancka kolekcja, powstała jako hołd w stronę kobiet. Inspirowana jest światem roślin, które nadają codzienności inny wymiar. Są to kompozycje o niezwykłej głębi, szczególnie polecane na sezon jesienno-zimowy. Zapachy z Warde Collection są bardzo zmysłowe, kobiece i trwałe. 

Do zestawu dołączamy cztery pierścionki w kształcie kwiatków stworzone specjalnie dla marki Kajal. Stanowią one piękny dodatek do ubioru, można je spryskać mgiełką perfum, aby ulubiony zapach utrzymywał się jeszcze dłużej.

Zestaw dostępny jest w limitowanej ilości. Istnieje możliwość spakowania na prezent i dołączenia spersonalizowanych życzeń.

99.00 zł

kajal-warde-set
kajal-black-star-lamar-set

Kajal Black Star Lamar Set

Zestaw zawiera próbkę bestsellerowego zapachu Lamar w szklanej fiolce
z atomizerem (3ml) oraz naszyjnik na rzemyku z gwiazdą Kajal w kolorze czarnym. Możemy także zamienić próbkę zapachu Lamar na Kajal Classic lub Dahab.

Zestaw dostępny w limitowanej ilości. Jest ciekawym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby lub dodatkiem do zakupu flakonu perfum. Istnieje możliwość spakowania na prezent i dołączenia spersonalizowanych życzeń.

39.00 zł

Kajal Star Set

Zestaw dla wielbicieli pięknych zapachów i gorącej kawy. Star Set zawiera próbkę zapachu Fiddah (Fiddah Collection) w szklanej fiolce o pojemności 3ml z atomizerem oraz złotą podstawkę pod kubek w kształcie gwiazdy Kajal, która stanowi piękną dekorację samą w sobie.

Zestaw dostępny w limitowanej ilości. Jest ciekawym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby lub dodatkiem do zakupu flakonu perfum. Istnieje możliwość spakowania na prezent i dołączenia spersonalizowanych życzeń.39,00 zł

kajal-star-set
kajal-okazje

Kajal Star Necklace

Star necklace to piękny, kobiecy naszyjnik w kształcie gwiazdy z małym logo marki Kajal na łańcuszku. Jest on ciekawym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby lub dodatkiem do zakupu flakonu perfum lub Discovery Set. Długość łańcuszka to około 45cm.

Istnieje możliwość spakowania na prezent i dołączenia spersonalizowanych życzeń.

39.00 zł