Przejdź do treści

Perfumy na Sylwestra

Koniec roku kalendarzowego zbliża się nieubłaganie. 31 grudnia to okazja do świętowania i szampańskiej zabawy do rana. W tę noc celebrujemy nadchodzący nowy rok oraz żegnamy obecny. Dopełnieniem każdej imprezy i wisienką na torcie jest starannie dobrany zapach, który sprawi, że stylizacja nabierze głębi, a nasza pewność siebie znacząco wzrośnie.

Parametry

Bale Sylwestrowe z reguły trwają po kilka długich i intensywnych godzin. Warto więc zadbać, aby towarzyszący nam zapach cechowała nienaganna trwałość i projekcja. Lekkie i zwiewne wonie nie dość, że szybko się ulotnią, to także nie zrobią efektu “wow” przy zjawiskowej, noworocznej kreacji. Zdecydowanie bardziej sprawdzą się pozycje cięższe z doskonałymi parametrami tak, aby aromat nie zginął w gęstym tłumie. Ponadto unoszący się za nami obłok perfum podniesie atrakcyjność oraz będzie przykuwał uwagę i wodził za nos. Rześkie pachnidła zostawmy na niezobowiązujące, letnie beach party z kolorowym drinkiem w ręku.

Miejsce zabawy

Bardzo ważne jest także miejsce, w którym będziemy świętować. Jeśli wybieramy się na okazałą i elegancką galę na dużej sali, wówczas świetnie sprawdzą się zapachy stanowcze i głębokie, ale z klasą. Wyraziste piżmo, orientalne klimaty czy też narkotyczne kwiaty bezapelacyjnie dodadzą blasku i zwrócą uwagę. Natomiast szalona impreza w klubie lub dyskotece rządzi się własnymi prawami i tu praktycznie nie ma żadnych ograniczeń. Hulaj dusza piekła nie ma. Dowolność doboru perfum jest pełna: od niekonwencjonalnych owoców, przez porywające i egzotyczne koktajle, po skórzano-kadzidlane wonie.

A co z tak zwanymi domówkami? Przy nieco mniejszym metrażu i większym zagęszczeniu osób wskazane jest, aby postawić na coś pomiędzy killerem, a subtelnym pachnidłem. Mocne kompozycje w małych pomieszczeniach mogą na dłuższą metę drażnić i powodować ból głowy, dlatego umiarkowana intensywność perfum na zabawie u znajomych sprawdzi się perfekcyjnie.  

Nieszablonowość

Sylwester jest wydarzeniem, który charakteryzuje wolność i swoboda, a także żywiołowy charakter. W tę noc możemy bez żadnych ogródek pozwolić sobie na perfumy totalnie inne i oryginalne. Na co dzień raczej nie są one wskazane, lecz gdy nadarza się okazja, warto ją wykorzystać, a sylwestrowa zabawa jest do tego idealnym pretekstem. Możemy pokusić się o kompozycje, które budzą emocje, są ekstrawaganckie i zupełnie wyjątkowe. To właśnie z niszowymi zapachami mamy największą szansę, aby oczarować i podkreślić szampański, wystrzałowy bankiet. Przecież nie musimy zachwycać jedynie mieniącą się w blasku reflektorów cekinową suknią i równie dobrze, możemy iść o krok dalej oraz zahipnotyzować galę perfumami! Bez względu na miejsce odbywania imprezy, nowatorskie podejście do woni zawsze sprawi, że będziemy się wyróżniać, a noc na długo pozostanie niezapomniana.

Sylwestrowe propozycje perfum

Kinetic Aura – zapach bardzo kobiecy, intensywny i zapadający w pamięci. Chmura piżma w wydaniu pastelowym, pod którą kryje się egzotyczna mieszanka owoców upaja i podkreśla osobowość pewnej siebie damy, która wie czego chce od życia. Ananasowo-malinowy miks świetnie sprawdzi się do fikuśnych sukienek oraz szalonych imprez klubowych.

Spirit of The Kings Kursa – kompozycja, która bezapelacyjnie zadziwi otoczenie. Piękny, różano-oudowy, mocarny zapach zaczaruje parkiet oraz zafascynuje tłum. Ten niesztampowy bukiet podkręci temperaturę na sali i na długo zostanie w pamięci uczestników zabawy. Ponadto cechują go piekielne dobre parametry!

Kajal Jihan – esencjonalny bukiet najwyższej jakości orientu wytrzyma całą noc i jeden dzień dłużej. Wykwintny i głęboki oud, różana bomba oraz flirciarski kardamon. Te perfumy są gwarancją przyciągnięcia uwagi oraz sukcesu udanego wieczoru!

Astrophil & Stella Madame M – bardzo zmysłowy i pociągający ekstrakt w uniseksowym wydaniu, która świetnie sprawdzi się na wszelkich galach i przy bardziej oficjalnych strojach. Pikantny i zadziorny kardamon na lekko słodkiej gruszce i deserowym kakao podkreśli idealnie skrojony garnitur oraz nada smaczku długiej do ziemi, czarnej sukni. Esencja Madame M rozgrzeje każdy bankiet!

Spirit of The Kings Tabana – zapach nietuzinkowy, śmiały i przekraczający wszelkie granice. Właśnie tak pachnie mężczyzna stanowczy i żądny przygód. Drogie przyprawy, gęsty agar i zaskakująco realistycznie przedstawiony skórzano-zamszowy akord z pewnością przyciągną niejedno damskie spojrzenie. Z tymi perfumami tańców do rana nie będzie końca!

Dlaczego nisza?

Wąska grupa docelowa

Perfumy niszowe kierowane są do zawężonego grona klientów, których oczekiwania nie zostały zaspokojone na rynku komercyjnym. Zapachy mainstreamowe obierają na cel odbiorcę masowego, a niszowe bardzo skonkretyzowanych i często specyficznych konsumentów. Z uwagi na niepospolite wymagania nabywców, pachnidła te nasycą często trudne i selektywne gusty.  Ponadto pojęcie “nisza” jest bardzo często stosowane w marketingu i oznacza, że dany produkt jest nieprzeciętny oraz luksusowy.

Unikatowość

Niszowy bukiet aromatyczny charakteryzuje unikalność i nieszablonowość, które uwiodą nawet najbardziej wymagające nosy. Niekonwencjonalne połączenia, odważne nuty oraz nietypowy odbiór woni daje poczucie fantastycznej osobliwości i oryginalności. Zapachy wyróżniają się z tłumu i pachną niepowtarzalnie, dlatego ich niezwykłość budzi jeszcze większe pożądanie wśród osób szukających wrażeń w perfumach.

Brak masowej produkcji

W chwili obecnej rynek perfum przeżywa rozkwit, świadomość olfaktoryczna rośnie, a wraz z nią wymagania. Zainteresowanie pozycjami nie komercyjnymi sprawiło, że marki musiały wyjść naprzeciw klientom, lecz wciąż pozostać na gruncie rzemieślniczym. Jeszcze parę lat temu zapachy niszowe były słabo dostępne i mało rozpowszechnione, a ich zdobycie graniczyło z cudem. Z pewnością nie znajdziemy ich w popularnych drogeriach. Często zdarza się także, że dystrybucja perfum niszowych zostaje ograniczona do wybranych krajów na świecie np. dystrybucja tylko na rynek Bliskiego Wschodu, co może nieco komplikować pozyskanie produktu. Perfumy niszowe nie są łatwe do zdobycia, lecz doba internetu bardzo ułatwia ich zakup.

Historia poprzez zapach

Tutaj nie ma ograniczeń artystycznych, ponieważ produkt docelowy nie musi trafić do szerokiej publiczności, przez co twórczy nos skupia się na swojej koncepcji oraz swobodnie może dać ponieść się kreatywnej, zapachowej fantazji. To właśnie perfumy niszowe gwarantują niekonwencjonalne i często innowacyjne podejście do aromatów. Szalona wyobraźnia i brak hamulców wśród artystów owocuje dziełami, które porywają baśniami zamkniętymi we flakonach. Jednym razem będzie to leśna fantastyka, innym pustynna oaza, a kolejny otworzy drzwi do mistycznego świata.

Brak reklam

Duże marki modowe, które są od dłuższego czasu na rynku, często decydują się na dodanie do swojego asortymentu perfum. Docelowo skupiają się one na przemysłowej produkcji, dlatego tak ważna w ich przypadku jest dodatkowo szeroko prowadzona i głośna kampania reklamowa. Firmy dosłownie prześcigają się w marketingowym morzu. W przypadku woni niszowych natomiast PR działa nieco inaczej. To właśnie zapachy same w sobie bronią się swoimi nadzwyczaj urokliwymi i hipnotyzującymi bukietami, które przenoszą w czasie, miejscu i przestrzeni oraz opowiadają aromatem barwne historie. Inspirujące opowieści oraz artystyczne wizje twórców dodatkowo nadają perfumom wyjątkowości i tajemnicy.

Pasja

Wszelkie kompozycje kreowane przez marki niszowe specjalizują się stricte w perfumach, a ich wypusty są tworzone z najwyższą starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły.  Skupianie się na jednym aspekcie sprawia, że wszelkie wyroby wychodzące spod szyldu autorskich zakładów (prowadzonych przez prawdziwych pasjonatów) cechuje niebywała jakość, precyzja i serce włożone w każdy wyrób. Mamy tu do czynienia nie z produktami masowymi, a dziełami sztuki.

Dopracowane flakony

Niszowe buteleczki są dopełnieniem i wisienką na torcie ekskluzywnego unikatu. Ich wygląd współgra z wnętrzem, oddaje charakter woni oraz zdobi całokształt. Z jednej strony można spotkać bogate zdobienia, grawerowane napisy oraz fikuśne korki. Po drugiej są minimalistyczne szkła, często oprawione jedynie etykietą z nazwą oraz masywnym zamknięciem. Koncepcje są różne, aczkolwiek zawsze łączy je dokładność wykonania oraz drogie materiały.

Wysoki standard

Najwyższej jakości kosztowne olejki, wyszukane składniki, dłuższy czas wykreowania kompozycji, ręczna produkcja oraz niespotykany aromat. Te elementy połączone w spójną całość serwują ekskluzywną i elitarną mieszankę olfaktoryczną.

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER