Przejdź do treści

Stworzony z wielką precyzją przez duet znakomitych perfumiarzy Ursa Castelletti i Davida Chieze, Faris to niezwykle wyszukany zapach stworzony specjalnie dla marki Kajal. Projekt butelki i ciężki, szlachetny grawerowany korek to dzieło współzałożyciela i dyrektora kreatywnego firmy Kajal, Moe Khalafa. Jego główną inspiracją było unikalne piękno i symbolika drzew palmowych. Wspomnienie z dzieciństwa i wielu podróży oddał w niezwykle wyszukanej formie flakonu Faris. Liście palmy symbolizują zwycięstwo, pokój i życie wieczne. Nazwa Faris w języku arabskim oznacza rycerza – symbol odwagi, honoru i lojalności.

Nieustraszony. Wolny. Potężny.

Otwarcie budzi do życia niczym wiosenny podmuch a majestatyczne, srebrne wrota zapraszają wgłąb ogrodu pełnego słonecznych cytrusów. Musujące połączenie bergamoty i orzeźwiającej cytryny pobudza nasze zmysły. Akord dojrzewającej w słońcu pomarańczy ożywiony balsamiczno-wytrawnym akcentem jałowca zaprasza w dalszą podróż.

Dobiegający zapach ziół niesionych przez wiatr, kolendry doprawionej goździkami i ciepłem gałki muszkatołowej przynosi radość i spokój.

Urzekająca woń prowadzi przez zagajnik, gdzie aromat przypraw miesza się z delikatną różą i zmysłowym jaśminem. Kontrapunktem jest potężna baza zawierająca ziemistą paczulę, wetywerię otulone kremowym sandałowcem, które zapowiadają wspaniały finał osłodzony fasolą tonka i ciepłem ambry.

FARIS Kajal to kwintesencja niewymuszonej elegancji.

Nuty głowy:

cytrusy: bergamota, cytryna i pomarańcza, czarny pieprz, owoc jałowca, lawenda i jabłko Nuty serca: kolendra, goździki, gałka muszkatołowa, róża i jaśmin Buty bazy: paczula, wetiwer, drzewo sandałowe, fasola tonka, ambra.

FREE SHIPPING IN EUROPE FOR ORDERS ABOVE 35,00 EUR AND COMPLIMENTARY SAMPLES WITH ANY ORDER